MİLLETVEKİLİ VE BAŞKAN’DAN İŞBİLEN’E ZİYARET

admin

Kırklareli CHP Milletvekili Turgut Dibek ve Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen’i makamında ziyaret ettiler.MÝLLETVEKÝLÝ VE BAÞKAN’DAN ÝÞBÝLEN’E ZÝYARET
Yaklaşık bir saat süren buluşmada Dibek ve Çağlayan, Başkan İşbilen’in çalışmaları hakkında bilgiler alarak Uzunköprü Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmaların bölgede ses getirdiğini söylediler.
Tarihi eserler konusundaki hassasiyeti ve çevre konusundaki duyarlılığının yanında, içme suyu, araç alımları, çarşı ve meydan düzenlemeleriyle kısa süre içerisinde büyük işler başardığına dikkat çeken misafirler Başkan İşbilen’i tebrik ettiler.
Başkan İşbilen misafirlerine kısa bir süre önce tarihi Osmanlı Arşivinden edinilen eserlerle bastırılan “Dünden Bugüne Belgelerle Uzunköprü” isimli kitapları hediye etti.

 136 total views,  2 views today

Next Post

TALATPAŞA ASFALTLAMASI SON AŞAMADA

Karayolları tarafından E-yolunda şehir merkezindeki asfaltlama işlemi  son aşamaya geldi. Talatpaşa Asfaltında devam eden çalışmalar Ayşekadın sentinde kent merkezinde Tıp Fakültesi yönüne giden şeridin asfaltlanması ile son bulacak. Bazı vatandaşların trafiği aksattığı gerekçesi ile yakınmasına neden olsa da asfaltlanmanın tamamlanması ile  E- 5 yolunun şehir içende kalan bölümünün asfaltlanma işlemi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp