MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ WEB SAYFASI SBS’DE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİ UNUTTU MU?

admin

aaaaa


Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü resmi Web sayfasında (http://edirne.meb.gov.tr/ ) bu yıl SBS sınavında Edirne’de başarılı olan öğrencilerin yer almaması veliler arasında tepkilere neden oluyor.

Bu yıl sınavlarda üstün başarı gösteren,  Beykent Koleji Öğrencileri ile  Serhat Koleji öğrencileri Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etmelerine rağmen Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü WEB sayfasına girmeyi başaramadı.

SBS

 

Okulların bu başarısından en mutlu olması gereken kurumun Milli Eğitim Müdürlüğü olması gerektiğini belirten vatandaşlar “ Milli Eğitim Müdürümüz,  SBS’de başarılı olan öğrencilerimizi Web sayfasında yayınlamayı neden gerek duymuyor. Edirne’nin başarılı öğrecileri, ilimizin çalışkan Müdürümüz tarafından unutuldu mu..? Bu öğrencilerimizin başarılarını dikkate almamak anlamına gelmiyor mu?” diye tepkilerini dile getirdiler.

 

 20 total views,  2 views today

Next Post

BEYKENT’İN MUHTEŞEM SBS BAŞARISI

  Beykent Koleji’nde bugün heyecan ve gurur dolu bir gün yaşandı. Geçen hafta açıklanan SBS sonuçlarının analizlerine göre SBS Puanı 554 OYP Puanı 414 olarak tespit edilen Beykent Koleji bu puanlarla il birinciliğini elde etti. Sabah okulda düzenlenen törende 8. Sınıf öğrencilerine plaketleri verildi. Plaketleri Kurucu Temsilcisi Fatma GÜNAL, İlköğretim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp