Milli Eğitim Müdürü’nden Edirne Koleji’ne ziyaret

admin

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı ve İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Cemal Turan, okul ziyaretleri kapsamında, Edirne Koleji’nin ziyaret etti.
Okulu gezen ve sınıflarda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cemal Turan, eğitim çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.


Edirne Koleji Kurucu Müdürü Özalp Aktaç da kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ettiğini ve saygılarını sunduğunu dile getirdi.
Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, eğitim öğretim hayatında Edirne Koleji ailesine başarılar diledi. Haber: Koray Ustabaşı

 808 total views,  8 views today

Next Post

“Devletin tüm birimleriyle ürün kaybı yaşayan üreticimizin yanındayız!”

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve beraberindeki heyet doludan etkilenen İpsala Sarıcaali, Sultanköy ve Balabancık köylerini ziyaret etti.Edirne’deki basın toplantısında bakanlık ile görüşerek Acil Afet Fonu’ndan konu ile ilgili destek isteyeceklerinin müjdesini veren AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, toplantının ardından hasar tespit çalışmalarının yapıldığı bölgeye giderek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp