Milli Piyango Edirne’de Çekildi

admin

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen 19 Eylül 2013 Milli Piyango Çekilişi Edirne’de yapıldı.

AW001117

 

Milli Piyango çekilişi, Edirne Valiliği ve Edirne Belediyesi’nin katkılarıyla Saraçlar Caddesi’nde gerçekleştirildi.

Edirne’de noter huzurunda yapılan çekilişte büyük ikramiye çekilişi butonuna Edirne Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can bastı. Büyük ikramiye numarası 148676 olarak belirlendi. İkinci büyük ikramiye çekilişinin butonuna Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu bastı.

AW001117

 

Edirne Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, programda yaptığı konuşmada, Edirne’nin zenginliklerinden bahsederek, Selimiye Camii’ni görmeyenlerin mutlaka Edirne’ye gelerek gezmelerini tavsiye etti. Selimiye Camii’nin eşsiz bir eser olduğunu belirten Can, camiyi, yeryüzünde insan eliyle yapılmış çok müstesna eser olarak nitelendirildi.

AW001117

 

Programda konuşma yapan Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu da Edirne’ye gelen konuklara Edirnelilerin misafirperverliğini gösterdiğini belirterek, Edirne’nin mükemmel bir kent olduğunu tarihi, turizm kenti için çalışmaların ellerinden gelenin yapıldığını söyledi.

AW001117

 

 168 total views,  2 views today

Next Post

Toplumun Nabzı Sanayi Esnafımız

Atölyelerinde kısıtlı imkanları olan tamirhanelerinde güç şartlarda görev yapan küçük sanayi sitesi esnaflarımız, halkımızı en geniş kesiminin ihtiyaçlarını karşılar. Eşyalarımızdan motorlu aracımıza, buzdolabımızda, çamaşır makinemizde evimizin su ve elektrik tesisatında bir arıza mı var bunların tamamına yakın bölümünün onarımında hemen sanayi sitemizde görev yapan esnaflarımıza koşarız Tıpkı bir tıp doktoru […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp