Milli Sporcu İle Ulusal Hakemin Mutlu Günü

admin

Fazlı ve Nilgün Balcının kızı Milli sporcu  Elif Balcı ile  Vedat Süheyla  Vargünün  Oğlu  Ulusal hakem  Mehmet Vargün, Sivrikaya Sosyal Tesislerinde yapılan  görkemli nişan töreni ile evlilik için ilk adımı attı.

Her ikisi de Edirneli olan gelin ve damat sporcu,nişanlanma öncesi  İstanbul’da çalıştıkları okulda tanıştı. Daha  sonra arkadaşlıklarını devam ettirdiler. Sonunda nişanlanmaya karar verip evliliğe ilk adımı attılar.

Nişan törenine Altunhan Şirketler Gurubu  Sahibi Salim Altunhan ve ailesi , Fazıl Balcı’nın bankada çalışan arkadaşları ile diğer davetliler katıldı.

  Biz Edirne Ajans çalışanları olarak,  genç sporcu çifte evliliğe ilk adımı atmalarının ardından yapılacak düğünleri sonrasında yaşamları boyunca mutluluklar dileriz.IMG_4376

 360 total views,  2 views today

Next Post

Gaziye Bu Yapılır Mı?

Edirne Merkez Orhaniye Köyünde ikamet eden, Güneydoğu’da askerliği sırasında yanında 6 arkadaşı şehit olan  Ahmet Salkım’a  köy içinde babasının silahını alarak  dolaştığı gerekçesi  ile  Orman Müdürlüğü ekiplerince rapor düzenlendi. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Orhaniye köyü Muhtarı Ali Döngel” Ahmet Salkım adında köyümde ikamet eden genç 2006 yılında  Askerlik görevini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp