Minik öğrenciler Yeni Yıla Erken Girdiler

admin

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Ana sınıfı A şubesi öğrencileri 4 gün sonra kutlanacak olan yeni yılı, ilimizin seçkin Hipermarketlerinden Margi’de  kutladılar.

Minik öğrenciler Yeni Yıla Erken Girdiler

31 Aralık akşamı kutlanan yeni yıl kutlamaları, Margi’de 4 gün öncesinden başladı. Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Ana sınıfı A şubesinde eğitim gören mink öğrenciler, dün Margi’de velileri ve öğretmenleri ile birlikte yeni yıl kutlaması yaptılar.

Bir yaş daha büyüyoruz kutlaması

Konu ile ilgili bilgi aldığımız Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Ana sınıfı öğretmeni Pınar DADAKÇI, öğrencilerin yılbaşında aileleri olmalarından dolayı, bir arada olabilmeleri için böyle bir çare bulduklarını ifade ederek” Bu yüzden velileri ile birlikte bir araya gelerek mini bir erken yılbaşı partisi düzenledik. Adını da “Bir yaş daha büyüyoruz kutlaması” koyduk dedi.  Minik öğrencilerin Yeni yıl pastalarını yerken mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 

 199 total views,  2 views today

Next Post

Yoğun Sis Edirne’de Hayatı Olumsuz Etkiliyor

Edirne’de etkili olan yoğun sis, hayatı olumsuz etkiliyor. Sis nedeniyle Edirne’nin sembolü haline gelen Selimiye Camii gözden kaybolurken, görüş mesafesi 50 metreye kadar düştü. Edirne’de yoğun sis etkili oldu. Sis nedeniyle Mimar Sinan’ın “ustalık eserim” dediği Selimiye Camii ve nehirler üzerinde bulunan tarihi köprüler adeta gözden kayboldu. Vatandaşlar, “Sisli havalar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp