Minik öğrencilere çevre eğitimi

admin

MİNİKLERE ÇEVRE EĞİTİMİ (2)

 

 

 

 

 

 

 

Uzunköprü Belediyesi,çevre bilincini aşılamak ve çevreye duyarlı bireylerin yetişmesi amacıyla yaptığı çalışmaları büyük bir hızla sürdürüyor.Uzunköprü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol  Müdürlüğü eğitmenleri ilkokul öğrencilerine bitkisel atık yağlar ,atık piller ve ambalaj atıkların geri dönüşümü hakkında bilgi verdi.Slayt gösteri eşliğinde yapılan sunumlarda,doğaya gelişi güzel bırakılan atıkların çevreye verdiği zarara dikkat çekilerek,geri dönüşümün sağlıklı çevre için taşıdığı önem vurgulandı.

MİNİKLERE ÇEVRE EĞİTİMİ (3)

 

 

 

 

 

 

Genç beyinlerde çevre bilinci oluşturmayı amaçlayan Çevre Eğitimi programı 2015-2016 eğitim –öğretim yılı ile tekrar başladı.28 MART -12 NİSAN Tarihleri arasında  Uzunköprü Merkez ‘de başlayıp Köylerinde bulunan toplam   25 ilköğretim okulunda devam edecek olan eğitimleri,öğrencilerin  büyük bir ilgiyle izlediği ve merak ettikleri soruları sordukları görüldü.Uzunköprü ve köylerinde  bulunan tüm okullarda verilecek olan eğitim programı kapsamında okullara geri dönüşüm kumbaraları,bilgilendirme broşürleri  bırakılıyor.

MİNİKLERE ÇEVRE EĞİTİMİ (1)

 62 total views,  2 views today

Next Post

AKMEŞE, “biz bu yola vücudumuzu koyduk”

              Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Edirne Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt “Edirne’nin gelişmesi için tüm kurumlar çalışsa da nihayetin de yol siyasetten geçiyor. İktidar partisinin Ankara’da […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp