Mitingi Edirne’den sadece Radyo SU Naklen Yayınladı

admin

Geçtiğimiz Cumartesi akşamı saat: 21:45 sularında Edirne’ye gelen Başbakan Erdoğan’a   İl Yönetimi tarafından  Pazar sabahı geceyi konakladığı otel’de kahvaltı verildi. Kahvaltı sonrası bulunduğu otel’de bir konuşma yapan Erdoğan’ın  konuşmasını  CANLI olarak yayınlayan RADYO SU (92,2 mhz) vatandaşların ilgi odağı oldu. Daha sonra  Başbakan Erdoğan’ın  Selimiye meydanında ki mitingini de CANLI olarak NAKLEN  yayınlayan RADYO SU (92.2mhz), yayıncılıktaki  tecrübesini bir kez  daha  gözler önüne serdi.

RADYOSU-canlıyayın-miting

 

Başbakan Erdoğan’ın Konuşmasını  Edirne’de Sadece RADYO SU Canlı olarak yayınladı.

Başbakanın Edirne deki  iki ayrı yerde yaptığı konuşmasını  Edirne’deki yayın organlarından sadece  RADYO SU’nun canlı olarak yayınlaması dikkatlerden kaçmadı.

başbakan-margi-otel-konuşması (1)

Edirne Ajans Medya Grubu adına açıklama yapan Necmi Engin; “Edirne Ajans Medya Grubu bünyesinde bulunan EDİRNE AJANS GAZETESİ, RADYO SU (92,2mhz), edirneajans.com yayın organlarımızla Başbakan Erdoğan’ın Edirne’ye gelişinden gidişine kadar olan tüm etkinliklerini canlı olarak yayınlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

RADYOSU-canlıyayın-miting3

Bizim için önemli olan Haberi halka en iyi ve doğru  şekilde teknoloji’nin imkanlarından yararlanarak sunmaya  devam edeceğiz. Şu anda çalışmalarını süratle yürüttüğümüz Edirne’nin ilk Haber Kanalı olacak “EDİRNE AJANS TV” için son aşamaya yaklaşıyoruz. Yerel seçimler öncesinde yayına başlamak için üstün bir performansla çalışıyoruz. Edirne’ye  Gazetesi, Radyosu, Matbaası ve Televizyonuyla yayıncılık anlamında farklı bir boyut getireceğimize inancımız tamdır” dedi.

RADYOSU-canlıyayın-miting2

 

 

 135 total views,  5 views today

Next Post

Bakan Müezzinoğlu Sabah Namızını Darül–Hadis Camiinde Kıldı.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Sabah Namazını tarihi Darül Hadis camiinde kıldı. Bakan bu arada devlet hastanesine sürpriz ziyarette bulundu ve hastaların sorunlarını dinledi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Edirne’ye gelen ve eşi ile birlikte ayni otalde kalan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu il Başkanı Müjdat Kahve ve beraberindeki heyetle birlikte sabah […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp