Modavizyon çalışanlarına tiyatro

admin

  Haber ve Fotoğraf Fikri AK    

Edirne’nin en çok işçi çalıştıran sanayi kuruluşu olan Modavizyon  bir başarılı etkinliğe daha imza attı. Çoğunluğunu işçilerden oluşan bir amatör tiyatro gurubu T.Üniversitesi Devlet Konservatuarında ünlü Tiyatro eserlerinden biri olan”7 Kocalı Hürmüz “ adındaki oyunu  sahneledi. Oyunu Aytan Soykök  hazırlayıp sahneye koydu.

şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (10)

Oyunda  Etkinliğe  Şahinler Holding Yönetim Kurulu başkanı Kemal Şahin.T.Ü Rektörü Prof DR. Yener Yörük, Vali Yardımcısı Beyazıt Tanç, Modavizyon Genel Müdürü Turgut Bakır, bazı işadamları ile fabrika çalışanları katıldı. Oyunda İnsan Kaynakları Müdürü Vedat Okuş da  yer aldı. Tiyatro  etkinlik hakkında Gazetemizin Haber Koordinatörü Fikri Ak’a  bilgi veren Kemal Şahin şunları kaydetti; “ Burada T.üniversitesi Rektörümüz ayni zamanda ev sahibi, Vali Yardımcımız sağ olsunlar etkinliğimize katıldılar. Bu oyunu ayni zamanda Çorlu’da da sergiledik. Bu oyunda rol alanların bir kısmı çalışanlarımız. Bir gurup ise Edirneli kızlarımızdan oluşuyor.

şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (11)

Edirne’miz açısından da bu güzel bir hizmet oldu. İşçilerimiz eğlendi stres attı. Amatör olmalarına karşın oyuncular rollerini başarı ile yaptılar. Hayat geçici, bu tür faaliyetler ile çalışanlar birbirini tanımış arkadaşlarının başarılarını görmüş oluyorlar. Böylece şehirle, çalışanlarımızla bütünleşmiş oluyoruz.  Bizim bu yönümüzü de görmelerini istedik dedi. Daha sonra söz alan T.Ü Rektörü, Yürük Modavizyon’un Edirne’de büyük istihdam yaratan bir kuruluşumuzdur kendilerini kutluyorum. Biz de Bu tür etkinliklerde büyük atılım içindeyiz.   T.Üniversitesini bu yönde Balkanların merkezi konumuna getirmeyi hedefliyoruz” dedi.    Vali Yardımcısı Tanç, konuşmasında bu başarıyı gerçekleştirenlere teşekkür etti ve devamını diledi.  Oyunun sona ermesinden sonra Kemal Şahin oyunculara  plaket verdi.

şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (1) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (2) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (3) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (4) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (5) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (6)

şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (12) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (13) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (14) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (15) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (16) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (17) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (18) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (19) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (20) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (21) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (22) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (23) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (24) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır (25) şahinler holding - modavizyon - tiyatro gösterisi - kemal şahin - turgut bakır

 

 

 112 total views,  2 views today

Next Post

Borsa Üyeleri Selanik Tarım Fuarına Katıldı.

Edirne Ticaret Borsası Yönetici ve Üyeleri Yunanistan’ın Selanik kentinde yapılan Tarım Fuarına katıldı. Borsa Yönetim Kurulunun katılmadığı etkinliğe  yönetim kurulu üyeleri ile Meclis Başkanı Fedai Canım, T.Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen ile Borsa üyelerinin katıldı. 70 kadar uluslararası firmanın tarımla ilgili makine ve  ekipmanlarının sergilendiği fuara ilgi büyüktü. Her […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp