Modavizyon Tekstil San. Ve Tic. A.Ş’ye teşekkür ziyareti

admin

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, Edirne Muharip Gaziler Derneği Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte teşekkür maiyetinde; Trakya Bölgesinin en büyük istihdamını sağlayan Şahinler Holding’e bağlı Edirne Modavizyon Tekstil San. Ve Tic. A.Ş’yi ziyarette bulundular.

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ ziyaret esnasında yapmış olduğu konuşmada; “Bakanlık olarak; kadının statüsünün yükseltilmesi ve istihdamının arttırılması konusunda hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlara minnettarız. Bir toplumun en değerli varlığı kadınları ve çocuklarıdır. Kadın toplumu geleceğe hazırlayandır. Çünkü kadın; hayatımıza yön veren, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı doğuran, büyüten ilk öğretmenleridir. Kadın; sevginin, sabrın, üretmenin ve geleceğin adıdır. Modavizyon Şirketi Türkiye genelinde en fazla kadın istihdam eden sanayi kuruluşlarından biridir. Sadece kadın istihdamı ile sınırlı kalmayıp, hizmet verdiğimiz çocuklarımıza, yaşlılarımıza, engellilerimize, Şehit yakınları ve gazilerimize yönelik hizmetlerimizin sürdürülmesinde vermiş oldukları kurumsal katkılarından dolayı başta Şahinler Holding ve yönetim kurulu üyeleri ile Modavizyon Fabrikası Genel Müdürü Turgut BAKIR’a teşekkür ediyorum” dedi.

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ yaptığı konuşmanın ardından, desteklerinden dolayı Modavizyon Tekstil San. Ve Tic. A.Ş Genel Müdürü Turgut BAKIR’a teşekkür belgesini takdim etti.

 

 

Modavizyon Tekstil San. Ve Tic. A.Ş Genel Müdürü Turgut BAKIR; ziyaret ekibini fabrikayı gezdirerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

 

 

 

 

 

Fabrikanın gezilmesinin ardından; Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, Edirne Muharip Gaziler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Modavizyon Tekstil San. Ve Tic. A.Ş Genel Müdürü Turgut BAKIR ile birlikte fabrikada çalışanlar öğle yemeğinde bir araya geldi.

 

 

 

 

 

 839 total views,  2 views today

Next Post

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü sertifikalandırıyor

Sağlık Bakanlığı’ndan “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Uygulama Yetki Belgesi” alan Edirne İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi yeni teknolojik donanımı, mesleki becerileri ve vermiş olduğu hizmetle göz doldururken 4. Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programını başlatarak eğitimdeki iddiasını da ortaya koydu. 4.Yoğun Bakım Hemşireliği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp