Motosikletçilerden kırkpınar alanında büyük gösteri

admin

Kırkpınar Alanında 3. Edirne Uluslar Arası Motosiklet Festivaline katılanlar festivalin son etkinliğinde Sarayiçi’nde İleri Sürüş eğitimi alıp dublör gösterisi izledi. Eğitmen Tanser Katkar, “En kısa mesafede nasıl durulur bilmek gerek” dedi.

200’den fazla motosiklet sevdalısının katıldığı 3. Edirne Motosikler Festivali Kırkpınar alanında yapılan etkinlikler ile sona erdi. 3 gün süren ve Edirne Belediye Başkanlığının da destekleri ile yapılan festivalin son gününde Kırkpınar alanında buluşan motosiklet sevdalıları, İleri Sürüş Eğitimi aldı.

Motosikletçilerden kırkpınar alanında büyük gösteri (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Thoughest Rider Academy’nin başş eğitmeni Tanser Katkar yaptığı açıklamada, “Edirne’de okudum ve bu, şehre vefa borcum. Motosiklet kullanmak çok farklı bir sevda, ancak tüm tedbirleri almak gerekli. Öncelikle tüm arkadaşlarımız İleri Sürüş tekniklerini bilmeli. Tabii en önemli konulardan bir tanesi de Panik Frenini bilmek. Burada arkadaşlarımıza bununla ilgili bilgiler verdik. Bunu bilenler ani bir olayda en kısa mesafede durabilmekte ve sorun yaşamamaktadır” dedi.

Motosikletçilerden kırkpınar alanında büyük gösteri (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

DUBLÖRDEN BÜYÜK GÖSTERİ

Kırkpınar Alanındaki etkinliklerde Uzunköprülü motosiklet dublörü Umut Kestane ve 2 arkadaşı gösteri yaptı. Festivalin son etkinliği olan gösterinin ardından motosiklet sevdalıları gruplar halinde şehirden ayrıldılar. Etkinlikler kapsamında Edirne’de bulunmaktan memnun olduklarını belirten Motosiklet Sevdalıları, gelecek yıl daha fazla katılım ile Edirne’de olacaklarını söylediler.

 

 

 

 82 total views,  2 views today

Next Post

YILMAZ, “köy muhtarları halkın tüm sorunlarını paylaşır”

Edirne Merkez Karabulut Köyü Muhtarı Cem Yılmas,  muhtarların özellikle köy muhtarlarının halkın güven duyduğu kimselerden oluştuğunu toplumun hür iradesiyle görev üstlendiklerini belirterek;” Köy muhtarlarının önemi gün geçtikçe artıyor. Devlet kurumlarımızdan köylerimize gelen duyuruları eksiksiz ve doğru bir şekilde halka duyurmak muhtarlarımızın görevleridir. Bilindiği gibi ülkemiz önemli günlerden geçiyor. Bir darbe […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp