Müdür ve Yardımcıları “Fem” Gecesinde Buluştu

admin

Fem Dershanesi yöneticileri Müdürleri ve yardımcıları Lalezar’da düzenlenen Fem Yemeğinde bir araya geldi. Geceye Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Dershanelerin Müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı Gecede söz alan Fem Dershaneleri Genel Müdürü Erdoğan Duman konuşmasında 2013–2014 Eğitim Öğretim yılının başında Edirne’nin eğitimine yön veren ülke geleceğinin teminatı olan öğrencileri yetiştiren yöneticilerle bir araya geldiklerini belirterek şunları kaydetti: “ Teşrifleriniz bizleri onurlandırdı. Katılımlarınız nedeniyle kurumumu adına hepinize teşekkür ediyorum. Değerli müdürlerim ilimizde İlköğretimde Ana Fen olarak, Liseden Fem olarak, Üniversite hazırlıkta KPS şubemizde Uzunköprü ve Keşan’daki şubelerimizde ilimiz genelinde toplam 5 şube ili hizmet vermekteyiz.
AW000094

 

Kurumuzda teknolojiyi yakından takip ederek, tüm sınıflarımızda akıllı tahta ile ve akıllı tahtalara uyumlu notlarımızla öğretmenlerimiz ders anlatabilmekte ve öğrenicilerimizi öğrenimlerini kolaylaştırma adına, bütün gayretlerini yakinen göstermektedirler.

AW000094

 

SORU BANKALARINDAN YARARLANILACAK

Değerli müdürlerim, öğrencilerimizin başarılarını arttırabilme adına vermiş olduğumuz tüm soru bankalarımızın çözümleri yine internet ortamından öğrencilerimiz 24 saat ulaşabilmekte ve soru bankalarımızdaki sorularımızın çözümlerini akıllı telefon ipad ve PC, lerinden anında ulaşarak çözemedikleri soruları ayni anda çözme fırsatı bulmaktadır.

AW000094

 

İlimizin başarısına katkıda bulunabilme adına, tüm öğretmenlerim özverili bir şekilde gayret göstermektedirler. Bu yıl Ana Fen’de 708 öğrencimiz çeşitli liseleri kazanmış Fem’de 867 öğrencimiz farklı üniversiteleri kazanmışlardır.

AW000094

 

İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarımızın devam etmesini temenni ediyoruz. Değerli Müdürlerim 2013–2014 Eğitim Öğretim yılının başında zaman ayırarak katıldığınız için hepinize teşekkür ederim” dedi.

 159 total views,  2 views today

Next Post

Ak Parti İl Yönetiminden Gazetemize Ziyaret..! Kahve: “AK BELEDİYECİLİĞİ Edirne’ye Getirmek için Durmadan Çalışıyoruz”

Ak Parti İl yönetiminden İl Başkanı Başkanı Müjdat Kahve, İl Başkan yardımcısı Seçim işleri Başkanı Nesim İBA, İl başkan Yardımcısı, Halkla İlişkiler Başkanı H.Hilmi ZORLUTUNA, İL Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa SUİÇMEZ, Ayhan DİNÇ, İdris DİNÇ, Gönül TOPRAK, Zeynep BATIGÖÇ gazetemizi ziyaret etti.   Ak Parti İl Yönetimini Edirne Ajans Medya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp