Müezzinoğlu “Başarımın takdirine Edirnelilere bırakıyorum”

admin

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu hafta sonunda  bir kez daha Edirne’ye gelerek partililerle buluştu. Müezzinoğlu’nun DSİ Sosyal tesislerinde düzenlediği toplantıya Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Milletvekili adayı Şemsettin Emir, İl Başkanı Rafet Sezen, Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda, AKP kadın ve gençlik kolları ile daire müdürleri katıldı.

Müezzinoğlu Başarımın takdirine Edirnelilere bırakıyorum1 (1)

 

 

 

 

 

 

 

Düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir konuşma yapan  Müezzin oğlu 7 Haziran seçimleri öncesi çalışmaların devam ettiğini belirterek; “Edirne’de yapılan seçim çalışmaları kontrol etmek için Edirne ye geldim. Ben önümüzdeki dönemde Bursa Milletvekili olarak siyasi yaşamımı sürdüreceğim. Bu nedenle yoğun çalışmalarımız Bursa’da devam ediyor. Bunun dışında Türkiye’nin çeşitli illerinde sağlıkla ilgili toplantılara katılıyorum. Yurt dışında da programlarımız oluyor Bu anlamda Edirne’ye de sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.  Edirne milletvekili olarak dört yıl su gibi gelip geçti. Göreve aşlarken “ vizyon il Edirne olarak göreve başladık. Bu konuda Edirneli vatandaşlarımıza teşekkür etmek isterim. Bu dönemde Edirne’mize hizmet verdik. Buradaki başarının takdirini Edirne halkına bırakıyorum. Yapacaklarımın en çoğunu yapma gayreti içinde oldum. Karaağaç köprüsü önemli bir eser olarak kalacak. Yine 400 yataklı Edirne sağlık açısından önemli bir katlı yapacak. Üniversitemizi tıbbi bakımdan donattık. Balkanlar ile sağlık turizminin alt yapısının oluşmasına katkı yaptık. Sağlık Müzemiz restore edildi. Bu arada TOBB tarafından İlahiyat Fakültesinin kazandırılacak olması. Bir hayırsever tarafından yapılan İmam Hatip Lisesinin önümüzdeki dönemde öğretime başlayacak olması Edirne boyutunda önemli çalışmalarımızdır Bunun dışında ilçelerde de sağlıkla ilgili hizmetlerimiz oldu. Edirne’nin   sağlık alanında hak ettiği hizmetler bir iki yıl içinde tamamlanmış olacaktır. Hastanenin açılışı  seçim sonra yapılacak  Karaağaç köprüsü 30 Ağustos’ta tamamlanacak. Bilindiği gibi  Edirne Havaalanı ve hızlı tren gündemde. Önümüzdeki dönemde Edirne milletvekillerimiz  buradaki hizmetleri takip edecekler.

Müezzinoğlu Başarımın takdirine Edirnelilere bırakıyorum (1)

 5 total views,  2 views today

Next Post

Sezen ve Zafer’e ömür boyu mutluluklar

              Neşe – Şazi Akınlısu’nun kızı  Sezen ile   Zülfinaz ile Arçelik Beko Yetkili servisi  ve  AR-OR Teknik Servis  Tic. Ltd Şti sahibi  Mehmet Oral’ın oğlu  Zafer yapılan  törenle  ile evliliğe merhaba dedi.  Öğretmenevinde yapılan kına gecesi ardından Şükrüpaşa Mahallesi  Gölet Mevkii Safir Konutlarından düzenlenen. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp