Ak Parti Edirne Milletvekili Mehmet MÜEZZİNOĞLU, Ak Parti İl Başkanı Müjdat Kahve  ile birlikte Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğini  ziyaret etti.

 AK Parti Milletvekili ve İl Başkanını Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri  Birliği Yönetim Kurulu Başkanı  Tuncay Aytın, Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri  tarafından karşılandı.

      AK Parti Milletvekili ve İl Başkanı, ilk olarak Türkiye’de ilk donanımlı  hastane olan Edirne  Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinin Hayvan Hastanesini gezerek, hastanenin çalışmaları  konusunda  yetkililerden  bilgi aldı.

Hayvan Hastanesi ziyaretinden sonra, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği bürolarını  da gezen  Müezzinoğlu ve beraberindekiler, Birlik Yönetim Kurulu Başkanı  Tuncay AYTIN’den Birliğin çalışmaları, ,üye sayısı, kayıtlı hayvan sayısı, personel durumu, birliğin faaliyetleri ve yapacağı projeler konularında da bilgi aldı.

Daha sonra yapılan konuşmalarda Edirne hayvancılığı konusundaki gelişmeler ve  bölgede hayvancılığın geldiği son durum  gündeme getirildi. Toplantı sonunda  Damızlık Sığır Yetiştiricilerinin

Tüm yönetici ve üyeleri Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu  AK Parti İl Başkanına  Kurumlarını  ziyaretleri   nedeniyle  teşekkür  ettiklerini belirttiler