Müezzinoğlu “Edirne halkı tabelaya oy verdi”

admin

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu AK Parti il merkezinde düzenlenen toplantıda seçim sonuçları konusunda açıklamalarda bulundu. Toplantıya İl Başkanı Müjdat Kahve, belediye ve il genel meclisini kazanan üyeler ile partililer katıldı. Toplantıda söz alan Müezzinoğlu, Seçimde Türkiye genelinde başarılı olduklarını fakat Edirne halkının tabelaya oy vermesi nedeniyle seçimi kaybettiklerini belirtti.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu basın toplantısı - yerel seçim değerlendirmesi - edirne (2)

Müezzinoğlu konuşmasında şunları kaydetti; “ seçim süresince özverili çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Seçimleri genel olarak değerlendirdiğimizde ülke genelinde yarınlara güvenle umutla bakabildiğimiz bir sonuç elde edilmiştir. Milletle birlikte geleceğini düşünenlerin kazandığı bir seçim sonucu oldu. Tüm kazananları gönülden kutluyorum. Her seçimin kaybedeni de var. Kapalı kapılar arkasında tuzak kuranlar bu seçimi kaybetti.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu basın toplantısı - yerel seçim değerlendirmesi - edirne (1)

Birilerine çamur atanlar kaybetti. Seçimde zafer milletin oldu. Ülkemizde demokrasinin geleceği adına mutlu ve gururluyuz. Seçimi bunun dışında yer yer tabelalar kazandı, Edirne’de olduğu gibi. Tabelanın dışında kimse kazanmadı. Edirne bu seçimde kazanmadı. Fakat tabela kazandı. Biz bu seçmenlerimize değer verip saygı duyuyoruz. Biz 30 Mart seçimlerinde Edirne’nin kazanılması için bizim bir kez daha analiz etmemiz gerektiğini gördük. Tüm Edirneliler bizi hemşerimiz. Bu il insanının geleceğe umutla bakması bizim sorumluluğumuzda, zira biz iktidar partisiyiz. Bizim amacımız yerel dinamikleri merkezi yönetim ile daha da güçlendirmek şehrin gelişmesine katkı sağlamaktı, buna rağmen tercih tabeladan yana oldu” dedi.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu basın toplantısı - yerel seçim değerlendirmesi - edirne

 

 25 total views,  2 views today

Next Post

Fehmi Irmak sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi

Yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak yaşamını yitiren Irmak Ticaret Sahiplerinde işadamı ve eski ETSO yönetim Kurulu üyesi 56 yaşında iki çocuk babası Fehmi Irmak, Kıyık Yeni Camide Cuma Namazı sonrası kılınan Cenaze namazı ardından Buçuktepe mezarlığında toprağa verildi. Fehmi Irmağın cenaze törenine Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu,Edirne Valisi Hasan Duruer, Emniyet Müdürü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp