Müezzinoğlu Fen Lisesini Ziyaret Etti

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu eşi ile birlikte  Fen Lisesini ziyaret etti. Beraberinde İl Başkanı Müjdat Kahve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan ve partililer ile birlikte   Fen Lisesine gelen Müezzinoğlu burada yaptığı konuşmada öğrencilere yaşamlarında başarılı olması için tavsiyelerde bulundu. Bu arada kendi yaşamından da örnekler veren Milletvekili Müezzinoğlu şunları kaydetti” Benim siyasete atıldığım bir dönem var İstanbul’da Adalet ve Kalkınma Partisi İl başkanlığı görevinde bulundum.

Bu görevim sırasında gençlerle sık sık toplantı yaptım Gençlerimize bu toplantılarda geleceklerine sahip çıkma önerisinde bulundum.  Gençlerle ilgili çalışmalarınızda üç “M” üzerin çalışma yaptık  birincisi  Mücadeleci olmak ikincisi müzakereci üçüncüsü ise münazaracı olunuz  bu üç dalda gençlerimiz kendini geliştirmek zorundadır. Bunlar ne kadar gelişirse onlar için hayat o oranda kolaylaşır. Bu arada karşı tarafı da dikkate alma onun fikirlerini de  değerlendirmek gerekir. Tüm sorunları her iki boyutu ile tartışabilmek gerekir. Onun için gençlerimiz mücadeleci yapılarını şimdiden geliştirmek zorundadır “ dedi.

 187 total views,  2 views today

Next Post

TERZİ” Sağlıklı Yaşam İçin Ortak Kullanım Alanları Gerekli”

TERZİ” Sağlıklı Yaşam İçin Ortak Kullanım Alanları Gerekli” Radyo Su’da Canlı olarak yayınlanan” Edirne’de Hayat” Programında konuşan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Turgut Terzi  kemik erimesinin insan sağlığındaki önemine değinerek   bunun sebeplerini gündeme getirdi. Kemik erimesinin insan sağlığını yakından ilgilendiren bir sorun olduğuna dikkat çeken Terzi” İnsanlarımız Kemik erimesini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp