MÜEZZİNOĞLU “SİYASETİ KİŞİSEL ÇIKAR İÇİN DEĞİL MİLLET İCİN YAPACAĞIZ”

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Müezzinoğlu”Milletin iktidarı hiçbir zaman bitmez, milletin iktidarı olabilme anlayışını merkezimize yerleştirerek siyaset yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Müezzinoğlu, Ak Parti Edirne il ve ilçe teşkilatlarının yanı sıra, belediye başkanları, meclis üyeleri,gençlik  ve kadın kolları  ile  partililerin katılımıyla Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, partililer arasında  birlik ve beraberliğin önemine değindi.

Ak Parti siyasetinin merkezinde milletin olduğunu vurgulayan Müezzinoğlu,  şöyle konuştu:

“Ünlü yazar Pat Mesiti (Hayalleri olanlar asla uyumazlar) der, bizim de hayallerimizde hep Edirne’nin geleceği var, bu hayallerimizin en kısa zamanda gerçekleşmesini arzuluyoruz.

KARŞMIZDAKİ İKTİDARSIZ MUHALEFETİ YIPRATARAK BAŞARI KAZANDIK

Yaptığımız siyasetin merkezinde ben,sen  , biz yok, millet var. Başarının düğümündeki sır kelime de budur. Ak Parti, girdiği her seçimden sonra hep güçlenerek iktidarını koruyorsa, (iktidar yıpratır) demelerine rağmen, karşımızdaki iktidarsızlar yıpranırken, iktidar güçleniyorsa siyasetin ruhunu milletin geleceğine, milletin merkezine odaklamamızdandır.”

Müezzinoğlu, siyasetin kişisel hayalleri gerçekleştirme alanları olmadığını ifade ederek, “Siyaset millet için yapılır, siyaset kendi beklentilerimizin karşılıklarını almanın, hayallerimizi gerçekleştirme alanı değildir. Siyaset, milletin ortak hayallerini gerçekleştirme alanıdır. Bugün rahmetle andığı siyasetçiler varsa siyaseti özde millet için yaptığı için anılır. Milletin iktidarı hiçbir zaman bitmez, milletin iktidarı olabilme anlayışını merkezimize yerleştirerek siyaset yapmaya devam edeceğiz. Siyasete sözde yapanlar gidecek özde yapanlar kalacaktır.

 

BİZİM GİBİ DÜŞÜNMESE DE HERKESİN SORUNLARINI DİNLEYECEĞİZ

Bizim gibi düşünsün düşünmesin herkese elimizi uzatacağız sorunlarına ortak olacağız. Ortak akıl için iki unsur vardır.Birincisi birlik ve beraberlik diğer ise samimiyet ve gayrettir” dedi Müezzinoğlu daha sonra TBMM açılışından bu yana çalışmalar ve muhalefetin engellemeleri konusunda açıklama  yaptı.Müezzinoğlu konuşmasını tamamlamasından sonra  salondan çıkmak isteyen partilileri tekrar geri çağırarak yarım saat daha salonda kalmaları gerektiği uyarısında bulunarak salon çıkış kapısının kapanmasını istedi..

-İl Başkanı Kahve-

Ak Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve ise yaklaşan yerel seçimler için profesyonel ekiplerle çalıştıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Ak Parti’nin yerel seçimlerle ilgili çalışma stratejilerini Edirne kamuoyuyla paylaşıyoruz. Yaklaşık 6 aydır profesyonel şirketlerle çalışıyoruz. Bu bir anket çalışması şeklinde değilde bir sosyolojik analiz ve bu analizin sonuçlarını stratejilere dönüştürerek, Edirne şehrinin beklenti ve özlemlerini bakış açılarımızla tespit ettik.

Çok farklı kesimlerle, teşkilat dışı ve içinde bu tespit edilen sorunların çözüm önerilerini belirledik. Biz siyasi parti olarak yerel seçimleri kazanmak istiyoruz, ama genel başkanımızın dediği gibi ülkemiz kazanacaksa biz kaybetmeye razıyız dediği gibi biz de Edirne’nin kazanması için üzerimize düşeni yapıyoruz.”dedi

 1,538 total views,  5 views today

Next Post

SÜPER ZAFER !!!

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi C Gurubunda mücadele eden temsilcimiz Edirne Bayan Basketbol takımı dün Mimarsinan Spor Salonunda 2. Hafta karşılaşmasında Balçova Belediye Termal bayan basketbol takımını  92 – 61 yenerek  galip olmayı başardı.   Hakemler: M.Mehmet Özden-Uğur Çetinel   Edirnespor: Nihan Demirkol  (21 sayı),  Nebahat Ceylan Emre  (10 sayı),  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp