Muharip Gazilerin Yeni Yönetimi Ziyaretlerini Sürdürüyor

admin

Kasım ayında yapılan Genel Kurul sonrasında yeni göreve başlayan Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Başkan İbrahim ÇALIŞ, Başkan Yardımcısı Ahmet İSMAİLOĞLU, Genel Sekreter Negi DEMİR, Muhasip İbrahim AKSAL ve Üye Nuri KURU dan oluşan yönetim kurulu üyeleri yeni taşındıkları dernek binasında üyelerine daha iyi hizmet vermek için çalıştıklarını belirttiler.

bilgin-özbaş-Muharip Gaziler ziyaret

Dernek Başkanı ÇALIŞ ziyaret esnasında 159 üyelerinin bulunduğunu, Yurt içinde ve Yurtdışında Vatan, Millet, Bayrak uğruna mücadele etmiş olan üyelerimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamak, mağdur arkadaşlarımıza yardımcı olmak, sosyal, kültürel, ekonomik ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışmalar yapmaktayız, önceki yönetimden teslim aldığımız bayrağı daha iyi noktalara taşımak için çalışıyoruz” dedi.

İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ ta Şehit yakınları ve Gaziler ile ilgili iş ve işlemlerin İçişleri Bakanlığından, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına devredildiğini, ilimizde Sosyal Hizmet Merkezi bünyesinde Şehit Yakınları ve Gaziler birimi oluşturulduğunu açıklayarak, her türlü iş ve işlemleri bu birimde takip edebileceklerini belirterek, şehit yakınları ve gazilere tanınan yeni haklar ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri derneğin flamasını İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ’a hediye ettiler.

 

 94 total views,  2 views today

Next Post

T.C. Sofya Büyükelçisi Süleyman Gökçe ETSO'yu ziyaret etti

Türkiye Cumhuriyeti Sofya Büyükelçisi Süleyman Gökçe, Sofya Büyükelçilik Emniyet Müşaviri Metin Tanış beraberinde Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük ile birlikte Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Büyükelçi Gökçe, ziyaret esnasında Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü. Zıpkınkurt ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp