Muharrem İnce, Edirne 3-0

admin

CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan’ın seçim çalışmalarına katılmak için Uzunköprü ve Edirne’ye gelen Muharrem İnce, Edirnelilerden 3-0’ın sözünü aldı.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Uzunköprü ve Edirne’de halk ile buluştu.

CHP Milletvekili adayı Erdin Bircan Uzunköprü’ye giderek kadın kolların standına kolay gelsin dedi. Kadın kollarıyla birlikte broşür dağıtan Bircan, vatandaşlara CHP programını anlattı.

Jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

CHP Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş ve örgütle birlikte davul zurna eşliğinde Uzunköprü sokaklarını gezen Erdin Bircan, pazarı da gezdi.

CHP Edirne Milletvekili adayları Erdin Bircan, Gürkan Güneser ve Okan Gaytancıoğlu, İl Başkanı Oktay Bozkurt, Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen ile Muharrem İnce’yi karşılayan CHP heyeti, tarihi köprüden Ege Düğün Salonuna kadar birlikte yürüdü. Yoğun ilgi ve alkışlar arasında yürüyen CHP heyeti, ilgiden yürümekte zorlandı.

erdin bircan (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Salonu hınca hınç dolduran Uzunköprülülere hitap eden CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Edirne 3-0’a kenetlenmiş. Bunu görmek çok güzel. Trakya insanı Atatürk’ün torunu olduğunu her zaman kanıtladı dedi.

Uzunköprü’den Edirne Merkeze geçen Muharrem İnce’yi ve CHPlileri ETSO Salonunda muhteşem bir kalabalık karşıladı. Muharrem İnce yaptığı konuşmada, onlar 400 vekil istesin biz 413 vekil istiyoruz. Anayasayı çiğneyen Cumhurbaşkanını yargılamak için 413 vekile ihtiyacımız var diye konuştu.

Jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

Akşam Uzunköprü’ye geçen Erdin Bircan Atatürk ve Kavak Mahallelerinde halk ile bir araya geldi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş’ün konuşma yaptığı gecede CHP Milletvekili adayı Erdin Bircan Yaşanacak Bir Türkiye Programını anlattı. 3-0 Oldu merak etmeyin. Ama rehavete kapılmak yok. Seçime kadar uyumadan çalışmaya devam diyen Bircan, mahallelilerin 3-0 sözü vermesine teşekkür etti.

 

 

 

 117 total views,  5 views today

Next Post

5 Haziran Dünya Çevre Günü kutlandı

Uzunköprü Belediyesi tüm atıkları ayrıştırıyor Uzunköprü Belediyesi, evsel (organik) atıkların dışında ayrıştırılabilen tüm atıkları ayrıştıran Türkiye’deki ender Belediyeler arasındadır.               Ambalaj atıkları, bitkisel atık yağlar, tıbbi atıklar, atık piller, elektronik atıklar, ömrünü tamamlamış lastikler, hafriyat atıklarının yasal mevzuatları içerisinde evsel atıklardan ayrı toplanması, taşınması, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp