Muharrem İnce Radyo Su’nun canlı yayın konuğu oldu.

admin

CHP’nin Edirne’de ki Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan’ın seçim çalışmalarına katılmak üzere Edirne’ye gelen Yalova Milletvekili, CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce Partisince Keyif Düğün salonunda düzenlenen toplantıya katıldı. Ardından, Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret eden İnce, Radyo Su’da canlı yayına katıldı.

muharrem-ince-radyosu11

www.radyosu.com.tr üzerinden de görüntülü olarak izlenen canlı yayın programında Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın’ın sorularını yanıtlayan İnce konuşmasında CHP’nin mahalli seçimlerdeki politikasını gündeme getirdi. İnce konuşmasında şunları söyledi; “ Ülkemizde 30 Mart’ta yapılacak mahalli seçimler çok önemli.

muharrem-ince-radyosu

Bu seçimde ülkemizde sadece Belediye Başkanı seçimi yapmayacağız. Bu seçimde aynı zamanda, son günlerde ülkemizde yaşanan yolsuzluk olaylarını oylayacağız. Edirne halkının bu konuda vereceği karardan bir endişem yok.

muharrem-ince-radyosu4

Onlar kararını vermiş ve CHP’nin kalesini kimse fethedemez. Biliyorsunuz, son günlerde ülkemizde yaşanan yolsuzluk iddiaları, tape olaylarını halkımız ibretle izliyor. Bu seçimde partililerimiz aralarındaki küçük tartışmaları bugün için bir yana bırakmalıdır. Haramzadelerin yönetimine son vermek için el ele vermek zorundayız. Bu seçim bir anlamda soyguncular ile ona karşı olanların bu yönde mücadele verenlerin oylanması olacaktır” dedi. İnce, “Mahalli yayın organlarının ülkemizdeki demokrasinin kökleşmesinde, yaygınlaşmasında çok önemli görev üstlendiğini belirterek, Edirne Ajans Medya Grubunun bünyesinde bulunan Edirne Ajans Gazetesi, Radyo Su ve çalışmalarını yürüttüğünüz Televizyon kanalınızın yayına başlaması ile üç alanda yayın yapacak tek medya gurubu haline geleceğini, bunun halkın haber alması açısından önemli olduğunu belirterek, bu kurumun Sahipleri Necmi Kardeşimi ve fedakarca çalışan personelini candan kutlamak isterim. Ülkemizin Batı sınırında bu güzellikleri görmek beni mutlu etti. Bir Rumeli çocuğu olarak duygulandım” dedi. İnce gittiği yörelerde mahalli basının ne kadar önemli olduğunu gördüğünü, Edirne’de de Edirne Ajans Gazetesi ve Radyo Su’nun yayıncılığı ile Serhat şehrimizde mahalli basının demokratik hakların savunmasında kararlı olduğunu görmenin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

muharrem-ince-radyosu3

Daha sonra Edirne Ajans Medya Grubunun yayın organlarını gezen İnce Şirket Müdürü Necmi Engin’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. CHP Başkan Vekili Muharrem İnce Bugün Saat 12.00 de ETSO’da yapılacak toplantıda bir konuşma yapacak.

muharrem-ince-radyosu12

muharrem-ince-radyosu2

muharrem-ince-radyosu5 muharrem-ince-radyosu6 muharrem-ince-radyosu8 muharrem-ince-radyosu9 muharrem-ince-radyosu10

muharrem-ince-radyosu67 muharrem-ince-radyosukpk

 

 

 

 

 

 191 total views,  2 views today

Next Post

AMAN HUZURSUZLUK OLMASIN:!

Mahalli seçimlerin günü yaklaştıkça Edirne’de tatsız olayların olmasından seçim propagandası yapan guruplara diğer parti mensuplarının müdahalesinden endişe ediliyor. Bunu küçük çaplı bir örneğini geçen hafta yaşadık neyse ki bu olay gelişmeden önlenebildi. Bundan sonra seçim çalışmalarının daha da sertleşebileceği, belediye başkan adaylarının kendilerini ifade edebilmeleri, suçlamalara yanıt verebilmeleri için genel […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp