Muharrem İnce’den Başkan Sedefçi’ye Ziyaret

admin

CHP TBMM Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP Edirne Milletvekilleri Recep Gürkan ve Kemal Değirmendereli, CHP İl Başkanı Teoman Özdöl, CHP İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanlarıyla birlikte Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret ettiler.

Grup Başkanvekili İnce, Edirne I. Eğitim ve Kültür Festivali’ne konuşmacı olarak geldiği Edirne’de olmaktan mutluluk duyduğunu aynı zamanda Edirne Belediyesi’ne de destek için Edirne’de olduğunu belirterek “Edirne I. Eğitim ve Kültür Festivali’nde konuşmacı olarak Edirne’de bulunuyorum. Şimdi de çalışmalarıyla halkının gönlünü kazanmış başarısını kanıtlamış Edirne Belediye Başkanımız Sayın Hamdi Sedefçi’yi ziyaret etmeye geldik. Şundan eminiz ki CHP Edirne’de direnişinden hiç birşey kaybetmeyecek ve demokrasinin kalesi olmaya devam edecektir” diye konuştu.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ise, Edirne I. Eğitim ve Kültür Festivali nedeniyle Edirne’ye gelen Muharrem İnce’nin kendisini ziyaretinden büyük bir onur duyduğunu belirterek, “Bu ziyaret sayesinde festivaller kenti Edirne’mizin sorunlarını da görüşme fırsatı bulduk. Halkımıza daha kaliteli hizmet vermek için kurumsal ve bireysel olarak vekillerimiz ve örgütümüzle kurduğumuz bağlar devam edecek” dedi.

Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Sedefçi CHP TBMM Grup Başkanvekili Muharrem İnce’ye ziyaretin anısına Kırkpınar’ı simgeleyen Pehlivan Heykeli ve Edirne’ye özgü hediyeler takdim etti. 

 251 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'de Zülfü Livaneli Konseri

Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi Zülfü Livaneli, Edirne’de yaklaşık 7 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. Livaneli, Edirne Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez organize edilen 1’inci Eğitim ve Kültür Festivali etkinlikleri kapsamında konser verdi. Saraçlar Caddesi’nde verilen konseri yaklaşık 7 bin kişi izledi. Konseri izleyenler arasında; Yargıtay Onursal Başsavcısı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp