MUHTAR ADAYLARINDAN GAZETEMİZE BÜYÜK İLGİ

admin

30 Martta yapılacak mahalli seçimler öncesinde köy ve mahalle muhtarları ve muhtar adaylarının gazetemizi ziyareti yoğunlaştı.

Bu amaçla gazetemize ziyarette bulunan Orhaniye Köyü Muhtarı ve Muhtar adayı Ali Döngel, Tayakadın Köyü Muhtarı ve Muhtar Adayı Abdullah Deveci ile Sazlıdere Köyü Muhtar Adayı Hasan Yeni, Gazetemiz Edirne Ajansı ziyaret ederek yeni ve huzurlu mekanında Edirne Ajans Medya gurubunun yayın hayatında başarılı olacağını inandıklarını söylediler.

orhaniye muhtarı - fikri yalın - sazlıdere muhtarı - abdullah deveci

Köy Muhtarları olarak mahalli basın ile daha iyi ilişkiler içinde bulunulması ve köy haberlerinin mahalli basında yer almasına katkı yapacağını belirten muhtar adayları” Bugüne kadar muhtarlar ile mahalli basının diyaloğu istenilen düzeyde olmadı, göreve geldiğimizde yerel basın ile yakın ilişki içinde olma konusunda duyarlı olacağız. Edirne Ajans Gazetesinin köy sorunlarına yakın ilgisini bildiklerini, bunun muhtarların da desteği ile artarak devam edecektir. Bundan emin olunmasını istiyoruz” dediler. Muhtar adayları daha sonra Edirne Ajans ve Radyo Su yayını konusunda bilgi aldılar.

 

 118 total views,  2 views today

Next Post

Huzurevi’nde Türk sanat müziği konseri

Yaşlılar Haftası nedeniyle Huzurevinde bir Türk Sanat Müziği konseri gerçekleştirildi. Konsere Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Huzurevi Müdürü Sevim Sarıtekin ile Huzurevi sakinleri ve diğer davetliler katıldı. Gecede Huzurevi sakinlerine Kültür Bakanlığı Devlet Türk Müziği Korusu Huzurevinde bir konser verdi.Koro gecede günümüzün sevilen şarkılarında ve huzurevi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp