Muhtarlar Derneği’nden iftar yemeği

admin

Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne muhtarlar Derneği yönetimi İlçelerdeki ilçe ve köy muhtarlarına  düzenledikleri  iftar yemeğinin ardından Edirne DSİ Sosyal Tesislerinde Edirne Merkez Mahalle muhtarlarına iftar yemeği düzenledi. Yapılan iftar yemeğine komşu ilçe ve köylerden muhtarlar da katıldı.

Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (5)

 

 

 

 

 

 

 

Muhtarların eşleri ile katıldığı  iftar yemeğinde  yapılan duanın ardından söz alan Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı ve Şükrüpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Tasmalı misafirlere hoş geldiniz diye başladığı konuşmasında daha sonra şunları söyledi; “ Her yıl Edirne Muhtarlar Derneği olarak  Ramazan ayında aramızda yemek düzenliyoruz. Bu yıl ramazan ayında düzenlediğimiz üçüncü yemek Edirne’de yapılıyor. İlk İftar yemeğimizi Lalapaşa ilçemizde yaptık.

Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (12)

 

 

 

 

 

 

 

Orada 80 arkadaşımızla birlikte olduk. Süloğlu’nda yaptığımız iftar yemeğinde ise 50 arkadaşımızla beraber olduk. Buakşam datahmin ediyorum 75 arkadaşımızla birlikteyiz. Bilindiği gibi bu yemekli toplantılar insanları bir  araya getirip kaynaştırıyor birbiri ile tanışma imkanı sağlıyor. Bilindiği gibi ülkemiz zor günlerden geçiyor.

Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (1)

 

 

 

 

 

 

 

Bu önemli günlerde birbirimizle kaynaşmamız birbiri ile dayanışma içinde olmamız lazım. Milli birlik ve bütünlüğümüz, ülke barışımız için bu birliktelik çok önemli. Bu bunalımlı günleri aşmamas konusunda biz muhtarlara ne görev düşüyorsa elimizden geleni yapıyoruz. Şu anda aramızda Edirne Belediye Başkan Vekilimiz Çiğdem Gegeoğlu var.

Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (8)

 

 

 

 

 

 

 

İlçe Nüfus müdürümüz Nevin hanım buradalar. Hocalarımız aramızda.Basın mensubu arkadaşımız burada. Muhtarlarımız aramızda muhtarlar derneği yönetiminde olan diğer ilçelerdeki arkadaşlarımız ve eşleri  buradalar. Ben şahsım ve yönetim kurulu adına tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (10)

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada belirtmek isterim ülkemizde her gün gazeteleri ve televizyonları açtığımızda terör  haberleri ile karşılaşıyoruz.Bu terörde gencecik canlarımız gidiyor. Önceki gece İstanbul Atatürk hava alınında  41  cana mal olan ve yüzlerce kişinin yaralanmasına neden olan bir terör olayı meydana geldi. İnşallah bu terer olayları bir an önce son bulur ülkemize huzur gelir. Bu terör olaylarında ve daha önce canlarını feda eden arkadaşlarımıza kardeşlerimize Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifalar diliyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Şimdiden bayramınızı  kutlarım” dedi.

Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (9)

 

 

 

 

 

Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (3) Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (4)
Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (6) Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (7)

Muhtarlar Derneği'nden iftar yemeği (11)

 93 total views,  2 views today

Next Post

Ramazan bayramında beslenme önerileri

          Edirne İl Sağlık Müdürü Muhsin KİŞİOĞLU ramazan ayında beslenme konusu ile ilgili olarak  yaptığı açıklamada; “Ramazan ayında olduğu gibi Ramazan Bayramında da yeterli ve dengeli beslenmeye dikkat edilmelidir.Ramazan ayı boyunca günlük öğün sayısının azalması ve beslenme düzeninde meydana gelen değişiklikler nedeniyle, bireyler bayramda psikolojik olarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp