Muhtarlardan 5. Kitap Fuarına Büyük Katılım

admin

Edirne Belediye Başkanlığınca, eğitim-öğretim faaliyetlerinde bulunan öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, okuyucuları yazarlarla bir araya getirmek için düzenlenen “Edirne 5. Kitap Fuarı” Ekmekçizade Ahmet Paşa Kervansarayı’nda düzenlenen törenle açıldı. Edirne’lilerin büyük ilgi gösterdiği 5.Kitap Fuarına, İlimizde bulunduğu mahallenin gözü, kulağı olan Mahalle Muhtarları da katılım sağladı.

Böylesine önemli bir etkinliğin ilimizde olmasının onurunu ve mutluluğunu yaşayan mahalle muhtarları ve Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Tasmalı, Kitap Fuarına katılan CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve beraberinde CHP Edirne Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, CHP Merkez İlçe Başkanı Fevziye Kirezci ile etkinliğin düzenlendiği Ekmekçizade Ahmet Paşa Kervansarayı’nda sohbet edip bilgi alışverişinde bulundular.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Edirne Mahalle Muhtarları ile tek tek tokalaşıp, Muhtarlarla birlikte basına hatıra pozu verdiler.

Gazetemize 5. Kitap Fuarı ile ilgili açıklama yapan Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Tasmalı, “İlimizde böyle bir etkinliğin yapılmasına öncülük eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti; “Edirne, kitap dostu olan bir ildir. Eğitim seviyesi en yüksek olan, çağdaş, laik ve Mustafa Kemal Atatürk’ün değerlerine sahip çıkan ilimizde “5.Kitap fuarının” yapılması bizim için büyük bir onurdur. Sayın Belediye Başkanımız Recep Gürkan ve emeği geçen herkese bir kez daha mahallelerimizde yaşayan değerli vatandaşlarımız adına teşekkür ederiz.” Dedi.

 189 total views,  2 views today

Next Post

İl Millî Eğitim Müdürü Cırıt, Merkez Şükrüpaşa İlkokulunu ziyaret etti

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, 09 Ekim 2017 Pazartesi günü incelemelerde bulunmak üzere Merkez Şükrüpaşa İlkokulunu ziyaret etti. Okul binasında incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, okul müdürü Dursun Karabulut’tan okul hakkında bilgiler aldı. Ziyareti sırasında sınıflara uğrayan İl Millî Eğitim Müdürü Cırıt, öğrenciler ve velilerle sohbet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp