Muhtarlardan valiye ziyaret

admin

muhtarlardan-valiye-ziyaret-2

 

 

 

 

 

 

 

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle, Edirne Merkez mahalle ve köy muhtarları Vali Günay Özdemir’i ziyaret etti.

İl Mahalli İdareler Müdürü Hülya Erdoğan ve Edirne Merkez Muhtarlar Dernek Başkanı İrfan Tasmalı Köy Muhtarları  derneği Başkanı Recai Kararmışbuğa  ile birlikte Vali Günay Özdemir’i ziyaret eden mahalle ve köy muhtarları sorunlarını iletme fırsatı da buldular. İl Mahalli İdareler Müdürü Hülya Erdoğan, 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle çeşitli etkinlikler ile bu etkinlikler çerçevesinde geziler ve ziyaretler düzenlediklerini ifade etti.

muhtarlardan-valiye-ziyaret-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhtarların mahalle ve köylerde devletin temsilcisi olduğunun altını çizen Edirne Valisi Günay Özdemir, muhtarlık müessesesinin ihtiyaçlarının belirlenmesine, karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunlara çözüm önerilerinin üretilmesine ve geleceğe ilişkin vizyonunun tespitine yönelik çalışmaların titizlikle yürütülmesinin önemine değindi.

Vali Özdemir ve muhtarlar daha sonra valilik önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

 66 total views,  2 views today

Next Post

Emek pazarı’na ahşap kulübeyle yeni düzenleme

              Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, kadınların ev ekonomilerine katkıda bulunması için kurulan ‘Emek Pazarı’nı ziyaret etti. ‘Emek Pazarı’nın yeniden düzenleneceğinin müjdesini veren Gürkan, Emek Pazarı’na kurulacak olan ahşap kulübelerin bir örneğini kadınlarla birlikte inceledi.                 Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp