MUHTARLIKLAR TEBLİGAT DEPOLARI OLDU

admin

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu muhtarlıkların tebligat depolarına dönüştüğünü belirti. TBMM’de bu duruma ilişkin bir açıklama yapan Doç. Dr. Gaytancıoğlu şunları söyledi:
“AKP bir ilki daha gerçekleştirerek muhtarlıkları tebligat depolarına dönüştürdü. Demokrasimizin temel taşları olan muhtarlarımız tebligat memuru, muhtarlıklar tebligat depoları olmuştur. Türkiye’nin neresinde olursa olsun içinde yüzlerce, binlerce ceza, borç, mahkeme tebligatı olmayan muhtarlık yoktur.

Vatandaş kapısına gelenin ne olduğunu bildiği için postadan gelen zarfları almaktan kaçıyor. Bu zarflar da tebligat yığını olarak muhtarlıklarda duruyor. On dokuz yılın sonunda Türkiye’mizi getirdiğiniz yer borç, ceza, icra cennetidir. Saray çevresi dışında borçlu olmayan kalmadı.
Muhtarlar bu tebligatları beklemekten asıl işlerini yapamaz, mahallelinin sorunlarını ilgili yerlere iletip çözmek için çalışamaz duruma geldiler. İcra dosyaları, ceza makbuzları dağları aştı, bunları üst üste yığsak açık ara Türkiye’nin ve dünyanın en yüksek dağı olur.
AKP’nin ekonomi bilgisi ülkeyi batırdıkça icra dosyaları yükselip durmakta. Aslında AKP demeyip tek adam demek daha doğru olacak. Tek adamlığın sonu ülke için felaket olmuştur.”

 373 total views,  12 views today

Next Post

MİLLİ EĞİTİM BAKANI’NA MEKTUP, LGS VE YKS İÇİN BAKANIMIZ’I GÖREVE DAVET EDİYORUZ.

Türkiye Değişim Partisi Edirne İl Başkanı Murat Er yaptığı açıklamada: “2022 LGS ve YKS’ye girecek olan beş milyona yakın çocuğumuz adına Milli Eğitim Bakanımız’a seslenmek istiyoruz;Bilindiği üzere 2020 Mart ayından beri tüm dünyada ve ülkemizde pandemi nedeniyle birçok alanda olduğu gibi Eğitim alanında da pek çok olumsuzluk yaşanmıştır ve yaşanmaya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp