Muhtarlıklar tebligat merkezi gibi

admin

Edirne mahalle muhtarlıkları PTT elemanları tarafından adreste bulunamayıp muhtarlıkları teslim edilen tebligatlarla adeta  tebligat merkezi haline geldi. Kendilerine teslim edilen tebligatların büyük bölümünün trafik suçu tebliğ zarfları, muhakeme duyuruları, ile icra teblig zarflarından oluştuğunu belirten Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı ve Şükrüpaşa Mahalle Muhtarı  İrfan Tasmalı Posta elemanlarımız  üzerine düşen görevi yapıyor.

irfan tasmalı

 

 

 

 

 

 

 

TEBLİGATLAR ZAMANINDA ALINMALI

Evlerinde tebliğ edecek kişileri adreslerinde bulunmadığı zaman  evlerin kapılarına “ muhtarlıkta  tebligatınız var” yazısı bıraktıklarını daha sonra  tebliğ zarflarını kendilerine teslim ettiğini  belirttiler.  Muhtarlıklarda biriken tebligatların üç ay sür ile muhtarlıklarda beklediğini daha sonra muhtarlıkların sorumluluk alanından çıktığını ifade etti. kendilerine  tebligat gelen vatandaşların bu  evraklarını  muhtarlıklardan almalarının kendi  yararına olduğunu,  yasal  süre zarfında tebligatlarını almamaları halinde  cezalı duruma  düşebileceği uyarısında bulundu.

 

 

 

 8 total views,  2 views today

Next Post

Yatırımcıların Edirne’ye ilgisi artıyor

Giresunlu Türk İş adamı Dubai, Suudi Arabistan, İspanya, Belçika ve Singapur’da liman yatırımları bulunan ve Dubai Rashid Port limanı ile ön plana çıkan Dr. Necdet Kerem, Edirne’de gerçekleştirmek istediği yatırım projesi ile ilgili temasları çerçevesinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt’u ziyaret etti.       […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp