MÜJDAT KAHVE Hangi Aday için Destek SMS’i attı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Partisinin belirlediği 2 adaydan Tuna Bekleviç ve Prof.Dr. Ahmet Günşen ile Edirne Ajans Gazetesi’ni ziyarete gelen AK Parti Edirne İl BaşkanıMüjdat Kahve  burada yaptığı açıklamada; Yaptığımız temayül yoklaması ve diğer anket gibi çalışmalarımızda Edirne’nin büyük bir çoğunluğunun bu çok değerli iki adayımızda tercihte bulunduğunu gördük.

ak-parti-adaylar-ziyaret-tuna-bekleviç-ahmet-günşen

Sayın Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan 7 Aralık’ta Edirne’ye gelecek. 7 Aralığı 8 Aralığa bağlayan gece sayın Başbakanımız Edirne’de kalacak. Tabi o gece Edirne’de birçok şeyin değişeceğine eminiz. Edirne Belediye Başkan Adayımızın ismini de Sayın Başbakanımız geldiğinde bizzat kendisi açıklayacaktır.

ak-parti-adaylar-ziyaret-tuna-bekleviç-ahmet-günşen-müjdat-kahve-sms4

Edirne için bir 5 yıl daha kaybedecek zamanımız hiç kalmamıştır. Bunun yanında 2 adayımız için “EDİRNE İÇİN ADAYINIZI SEÇİN” broşürlerimiz hazırlandı. Broşürlerimiz Edirne’nin tamamına dağıtılıyor. Tanıtım Broşürünün içeriğinde 2 Adayımızın da kısaca özgeçmişi ve fotoğrafları mevcuttur.

ahmet-günşen5tuna-bekleviç

Buradan sevgili Edirnelilere sesleniyorum; Edirne’de  kimi Belediye Başkan Adayı olarak görmek istiyorsanız iki adayımızdan birinin adını cep telefonunuzun mesaj bölümüne yazıp 3412’ye göndermelerini rica ediyoruz. Vodafone operatörü hariç TURKCELL ve AVEA hatlarından mesaj göndermek ücretsizdir. Yine bu mesajların gönderilme sürecinin  sonucunda çıkan sonuç Genel Merkezimize direk olarak ulaşıyor.

ak-parti-adaylar-ziyaret-tuna-bekleviç-ahmet-günşen-müjdat-kahve-sms

Az önce de belirttiğim gibi Sayın Başbakanımız 7 Aralık’ta Edirne’ye gelecek ve Belediye Başkan Adayımızı bizzat açıklayacaktır.” Dedi. İl BAŞKANI Müjdat Kahve gazetemize yaptığı açıklamasının ardından cep telefonunu eline alarak mesaj  bölümüne girip her iki adayın (Tuna Bekleviç, Prof.Dr. Ahmet GÜNŞEN) yanında  önümüzdeki yerel seçimde partisinden aday görmek istediği isime destek mesajı gönderdi. Mesajınızı hangi adaya gönderdiniz sorusu üzerine “her iki adayımızı da çok seviyoruz. İkisine de aynı anda destek mesajı gönderdim” cevabını verdi.

ak-parti-adaylar-ziyaret-tuna-bekleviç-ahmet-günşen-müjdat-kahve-sms3

ak-parti-adaylar-ziyaret-tuna-bekleviç-ahmet-günşen-müjdat-kahve-sms2

tuna-bekleviç-müjdat kahve-ahmet günşen

 

 

 

broşür-sms-aday-tanıtım2

DSC_7534

 

 

 

 

 

 

HABER: Necmi ENGİN

 143 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti belediye başkan aday adayları basın turunda.

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com AK Parti Edirne Belediye Başkan aday adaylıkları belirlenen Sağlık Bakanlığı Danışmanı Tuna Bekleviç ile T.Ü Balkan Araştırma Enstitüsü Kurucu Müdürü Prof Dr. Ahmet Günşen gazetemizi ziyaret etti. Belediye Başkan aday adaylığının ikiye indirilmesinin ardından iki aday adayı ilk ziyaretlerini mahalli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp