Murat Er: “Edirne’mizin makus talihini değiştirecek olan tek parti de yine TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİDİR”

admin

Türkiye Değişim Partisi  Edirne Merkez İlçe Başkanı Murat Er yaptığı açıklamada; “Türkiye Değişim Partisi olarak Sayın Genel Başkanımız Mustafa SARIGÜL önderliğinde DEĞİŞİM BAŞLIYOR sloganı ile siyasi hayatına partileşerek devam eden Türkiye Değişim Hareketi tüm hızı ile teşkilatlanmaya ve güçlenmeye devam ediyor.

                Sayın Genel başkanımıza tüm illerden ve katıldığı her organizasyonda gösterilen yoğun ilgi ve halkın sevgisi göstermiştir ki DEĞİŞİM her yerde başladı ve dalga dalga tüm ülkemize yayılmaktadır.

                Bu bağlamda biz Edirne teşkilatı olarak ta daha önce kurulmuş olan il başkanlığını takiben Merkez İlçe, Uzunköprü ve Havsa teşkilatlarını da kurarak il kongresi yapmaya hak kazanmış bulunuyoruz. Tabi ki bununla yetinmeyip bu hafta içerisinde Lalapaşa ve Süloğlu ilçe teşkilatları resmi onayını alacak ve diğer ilçeler de en kısa sürede tamamlanarak BÜYÜK KURULTAYIMIZA Edirne teşkilatı olarak tüm ilçelerimiz ile katılacağız. Ancak şu an bile Partimizin seçimlere katılabilmesi için 41 ilde teşkilatlanma şartını tamamlayan illerden birisi olarak Edirne’mizin bu listeye girmiş olmasının haklı gururunu yaşıyoruz. Tekrar belirtmek istiyorum ki Edirne’de değişim başladı ve gerek belediye gerek genel seçimlerde partimizin birinci sırada yer alacağına olan inancımız tamdır. Bunun göstergesi ise halkımızın daha şimdiden göstermiş olduğu ilgi ve tevazu yanında asıl büyük neden ise Sayın Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün toplumun her kesimi tarafından almış olduğu beğeni ve sevgidir. İzlemiş olduğu politika, partimizin tüzüğü, halkın içerisinden gelmesi ve halk ile bütünleşmesi büyük sevgi gösterilerine, halkın desteğine dönüşmektedir ve dalgalar halinde büyüyerek yayılacaktır.

                Edirne için birçok projemiz mevcut olup bunlardan bazıları iş ve işçi bulma otomasyonu, ihtiyacı olan öğrencilerimize eğitim bursu gibi daha birçok konuda çalışmalarımız mevcut olup bunlar sırası ile çok yakın bir tarihte siz değerli basın mensupları aracılığı ile kamuoyuna duyurulacaktır.         Ayrıca şunu belirtmek isterim ki Sayın Genel Başkanımızın Edirne ziyaretinde esnaf ziyaretleri esnasında tüm esnaflar şunu belirttiler. “Sayın Genel Başkanım siz şişli belediye başkanı iken her hafta otobüsler dolusu insan Edirne’ye yollardınız. Sizin sayenizde çok iş yapardık” düşünün ki daha o zamanlardan Edirne’ye bu kadar destek olan bir Genel Başkanı olan partiyiz biz. İktidara geldiğinde Edirne’mizin makus talihini değiştirecek olan tek parti de yine TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİDİR.

                Özetle şunu belirtmek isterim ki tüm Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de de değişim başladı. Gösterdiği ilgiden dolayı tüm Edirne halkına teşekkür ederiz.” Dedi.

 557 total views,  2 views today

Next Post

Istranca Efsanelerinin turist Potansiyeli tartışıldı.

Avrupa Birliği Başkanlığının ulusal otorite görevini yürüttüğü Interreg- IPA Bulgaristan – Türkiye  Sınır Ötesi İşbirliği Programının ikinci teklif çağrısı kapsamında yürütülmekte olan CB005.2.23.007 sayılı ‘Legends Without Borders ’  ‘ Sınırı olmayan  Efsaneler ’ isimli projede Ağ etkinliği – yuvarlak masa – tartışma: Istranca efsanelerinin turist potansiyeli     adlı etkinlik 10   ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp