Musabeyli Köyü’nde yağmur ve şükür duası

admin

????????????????????????????????????

 

Edirne merkez köylerinden Musabeyli köyünde yağmur ve şükür duası yapıldı. Duaya Emekli Tümgeneral Ali İhsan Gürcihan, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren,  İl Genel Meclis Üyesi Erdal Akgün, Recai Koçaşlı AK parti İl Yöneticileri Müjdat Kahve, Nesim İba, Sezai Irmak. Av. Koray Uymaz,  EKYDD Başkanı Selahattin Pınar, Emekli Eski Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürü Alpay Erdem. Margi işyeri sahibi Hüseyin Günaydın, Av Hüseyin Sıragezen, ile çevre köy muhtarları ve köylüler katıldı.

????????????????????????????????????

 

Mevlidi Edirne İl Müftü Duahanı Nuri Böcekbakan Selimiye Camisi İmamı Fatih Bülbül, Musabeyli Köyü İmamı Yusuf Karatop,Emekl İmam Fethi Dirik sundu.  Köylüler yağan yağmur için ve bereket getirmesi için el açıp dua ettiler. Gelen Konuklara elti pilav ayran ikram edildi. Köy Muhtarı Kamil Ekici Musabeyli Köylüleri tarafından her yıl yağmur ve şükür duası yapıldığını bu yıl da aynı geleneğin tekrarlandığını belirterek Musabeyli Köyü Yağmur Duasına katılanlara teşekkür etti.

????????????????????????????????????

 

Musabeyli Köyü'nde yağmur ve şükür duası (1)

 

 

 

 

 

 

????????????????????????????????????

 

 

????????????????????????????????????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

????????????????????????????????????

 427 total views,  9 views today

Next Post

Uzunköprü Çavuşlu Köyü'nden ODTÜ öğrencisinin uluslararası başarısı

ODTÜElektrik ve Elektronik Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Uğur Halıcı, ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümü yüksek lisans öğrencisi Uzunköprü Çavuşlu Köyü’nden Mustafa Ümit Öner ve ODTÜ Enformatik Enstitüsü öğretim üyesi Doç. Dr. Rengül Çetin Atalay’ın yer aldığı ekibimiz, bilgisayarların kanser teşhisinde patologlara destek sağlaması için geliştirdikleri yazılımla Prag’da düzenlenen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp