Mustafa Bezbaş gazetemizi ziyaret etti

admin

DSC_0031

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHP Millitvekili aday adayı olan fakat sıralamaya giremeyerek  dördüncü  sırada olan Musafa Bezbaş Gazetemizi ziyaret etti.

Bu ziyaret sırasında  gazetemiz çalışanlarına teşekkür eden Bezbaş  milletvekili seçimleri ile ilgili açıklamada bulundu. Bezbaş şunları kaydetti; “ Tüm partililerin hayali olan ve sadece CHP tarafından gerçekleşen ön seçimi atlattık. Bu seçimin sonuçlarından çok demokratik bir yöntem olan ön seçimin yapılması önemliydi. Biz her zaman CHP’liyiz yolumuza devam ediyoruz. Yapılan ön  seçimde dördüncü oldum, bana oy verenlere de vermeyenlere de teşekkür ediyorum. Partimiz ön seçim tecrübesi atlattı. Bu ön seçimde çalışmalarımın karşılığını tam olarak aldığımı söyleyemem.

BİZİM PARTİMİZDE KÜSME OLMAZ

Buna rağmen particilikte küsme olmaz. CHP’de ise hiç küsme olmamalı. Bazıları partiye küserler, bazıları başka partilere geçerler, kendilerini ön planda tutmak isterler. Bu adaylarla bu parti bir yere gelemez derler. Ben bu tür aday adaylarına hep karşı çıktım. Ben daha önce söz verdim sıralamaya girsem de girmesem de partime gücüm oranında destek olacağım seçim  çalışmalarına katılacağım. Seçim çalışmalarına ilk gününden bu yana destek oluyorum. Bugün de bize destek veren veya vermeyen kurumları ziyaret ettim. Hepsini ziyaret etmem mümkün değil, kendilerine teşekkür ettim. Siyaset bilindiği gibi uzun soluklu bir iş.

ADAY OLAN ARKADAŞLARIMI KUTLUYORUM

Benim hayallerim vardı.  Edirne’de üç sıfırı hayal etmiştim. İnşallah bu hayalimizi  sıralamaya giren arkadaşlarımız gerçekleştirir. Ben siyasette kıskanan, hasetlik çeken bir siyasetçi değilim. Aday olan arkadaşlarımız Edirne’yi parlamentoda en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Partimizde kırgınlıkların olmaması lazım. Partimiz CHP’ye bu seçimde iktidar şansı doğdu. İnşallah bu iktidar fırsatını ülke genelinde en iyi şekilde değerlendirip iktidara geliriz. Ülkemizin çözüme kavuşturulması gereken büyük sorunları var. Artık meseleleri kişiselleştirmekten kurtarmamız gerekir. Ülke sorunlarını tartışmalıyız. Dediğim gibi siyaset uzun soluklu bir iş bizim de yaşımız genç.

SEÇİME KADAR ELBİRLİĞİ İLE ÇALIŞACAĞIZ

Önümüzdeki yıllarda daha çok çalışacağız. CHP’li üyelerin gözlerini hiçbir zaman aşağı düşürmeyeceğim. Onları verdikleri karardan pişman etmeyeceğim. Onların gözlerine  dik ve ışıltılı bir şekilde dostça bakmayı sürdüreceğim. Her zaman siyasette kazanmak kadar kaybetmek de var. Önemli olan ölçüyü kaçırmamak lazım. Ben hayatım boyunca bana destek verenler arasında insan eksiltmedim bundan böyle de eksiltmemeye özen göstereceğim.

Seçim zamanına kadar yapacağımız en önemli şey el birliği ile çalışmak, mücadele ederek yolumuza devam etmek. Başka da şansımız olamaz. CHP’nin iktidarı için hepimiz el birliği ile çalışmalıyız. Bu arada seçim dönemlerinde basınımızın görevi de zor. Sizlere de yayın hayatınızda başarılar diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 153 total views,  2 views today

Next Post

ESEM’den dayanışma toplantısı

              Edirne Satranç Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü Acar Tesisleri’nde kahvaltılı dayanışma toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan dernek Başkanı İlker Sarıtekin, bugünkü toplantıda 2014-2015 çalışmalarının sonunda bir kahvaltı molası vermek istediklerini belirterek;” kulübümüze satranç Süper Ligi’nden İstanbul Teknik Üniversitesi 2015 Türkiye Bayanlar Şampiyonu Esma Doğa […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp