Mustafa Bezbaş’ın Acı Günü

admin

CHP Edirne Milletvekili Adayı, Keşan Final Temel Lisesi ve Aden Koleji Kurucu Ortaklarından, Medya Keşan Gazetesi Sahibi Mustafa Bezbaş’ın kardeşi Gönül Bezbaş Öner, 14 Ekim 2017 Cumartesi günü akşam saatlerinde geçirdiği ani rahatsızlık sonrası 15 günlük yaşam mücadelesini bugün kaybetti. Öner, 15 gündür İstanbul Biruni Hastanesinde tedavi görüyordu.

Genç yaşta hayatını kaybeden Gönül Bezbaş Öner’in cenazesi, 30 Ekim 2017 Pazartesi (yarın) öğlen namazına müteakiben Büyükdoğanca Köyünde toprağa verilecek. Cenazeye katılacaklar için Hükümet Konağı karşısındaki Atatürk Parkının önünden otobüs kaldırılacak.

EDİRNE Ajans Gazetesi olarak Gönül Bezbaş Öner’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyor; merhume Gönül Bezbaş Öner’e Allahtan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 171 total views,  2 views today

Next Post

Mehmet Polat erkekliğe ilk adımı attı

Nurdan&Mehmet PAK çiftinin oğlu Mehmet Polat’ın sünnet düğünü geçtiğimiz Cumartesi akşamı Keşan’da Öğretmenevi – Soner’in yerinde gerçekleşti. Sünnet düğününe Mehmet Polat’ın dedesi ve Babaannesi  Yurdanur & Fatma PAK çifti, Anneannesi Ummuhan Binbay, Halası İlknur ve eşi Kadem Kümbetlioğlu ile birlikte  PAK ailesinin eş dost ve yakınları katıldı. Nurdan & Mehmet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp