Mustafa Mercan Aday mı?

admin

Erken seçim  kararının ardından 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için Tüm siyasi Partiler ve Milletvekili aday adayları start verdi.

Kamuoyunda en çok konuşulan konulardan biri de Milletvekili adayları kim olacak. Edirne’nin T.B.M.M’ne 4 milletvekili göndereceği 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde Adaylar kendilerini, projelerini ve çalışmalarını vakit kaybetmeden seçmelerine anlatmaya başladı.

İktidar Patisi olan AK Parti’den Milletvekili seçilmek için aday adayları  adaylıklarını kamu oyuna açıklamaya başladı. Gündem de konuşulan bir diğer isim ise 26. Dönem AK Parti Edirne Milletvekili adayı Mustafa Mercan oldu. Mercan’ın siyasi tecrübesi ve parti’de yaptığı çalışmalar, AK Partili seçmenlerden aldığı teveccüh, Aday Adaylığını açıklayacak mı sorularını beraberinde getirdi. Edirne’nin hızla büyüyen ve gelişen ilçesi Keşan’dan İşadamı Mustafa Mercan’ı milletvekili olarak görmek isteyen seçmenlere Mercan’ın kayıtsız kalmayacağı ve kısa süre içerisinde Aday Adaylığını açıklayacağı gündemde konuşulan konular arasında yerini aldı.

 

 102 total views,  6 views today

Next Post

23 Nisan Çocuk Şenliği Coşkuyla kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle İzzet Arseven Kent Ormanında etkinlik düzenlendi. Şenliğin açılışını çocuklar sahneye çıkarak yaptı. 23 Nisan şenliğine katılan çocuklar gün boyunca doyasıya eğlendi. Etkinlikte, Tahta Bacak, İllüzyon, Hacivat-Karagöz, Ateş yutan adam ve akrobasi gösterileri çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. Edirne Belediyesi tarafından 23 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp