Mustafa Tavukçu; “Üyelerimize daha iyi hizmet için Beyaz Liste”

admin

11 Şubat 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Genel Kurulunda Başkanlığa Aday olan Mustafa Tavukçu seçime gireceği Beyaz Liste’de yer alan ekibini ve projelerini basın toplantısı düzenleyerek anlattı.

Yeni Sanayi Sitesi Sosyal tesisleri yanında açtıkları seçim İrtibat bürosunda ekibiyle birlikte Basın mensuplarına açıklama yapan Başkan Adayı Tavukçu; Mevcut yönetimden tüm üyelerimiz ve bizlerde dahil olmak

üzere bazı sorunlarımız vardı. Çözüm üretimlerini aradık. Çözüm üretimleri oluşmayınca bizde kendimiz aday olmaya karar verdik. Bizde üyelerimize nasıl hizmet edebiliriz.? Üyelerimizle bu kazandığımız pastayı nasıl büyütebiliriz diye bu yarışa girmeye karar verdik.  Biz ekmek için, hizmet için, emekçi arkadaşlarımızın daha iyi hizmet sunabilmeleri için bir oluşuma gittik. Gördüğünüz gibi yönetimde ve denetimde olan arkadaşlarımız buradalar. Her bir arkadaşımız sahada aktif halde çalışmaktadır. Bu arada Yeni ve Eski Sanayi sitesi yönetimi ile bazı temaslarımız oldu.  Burası Odamızın kalbi. 510 tane üyemizin yarısından çoğunun işyeri Sanayi sitesinde yer almaktadır. Bizde odamızın daha iyi hizmet etmesi için burada bir şube açıp onlara daha iyi hizmet etmek istiyoruz. Aynı zamanda İl Sağlık Müdürümüz Ali Cengiz beyle de bir toplantı yapıp çeşitli istişarelerde bulunduk. Kendilerine burada bir sağlık Merkezi talebimizin olduğunu ilettik. Yardımcı olacaklarını ifade ettiler. Bizim üyelerimize 3 tane vaadimiz var.

Bunlardan birisi 7/24 Hukuk danışmanlığı olacak. Bizim anlaştığımız avukat arkadaşlarımız üyelerimize herhangi maddi bir yük getirmeden hizmet verecekler. Bu çok kolay ama önemli bir hizmet. Yine profesyonel bir muhasebe şirketi ile anlaştık. Bu firma, bizim üyelerimizin normalde 150-200TL olan muhasebe ücretini  % 30 indirimle yapacak. Yine Ticaret ve Sanayi Odasında Özel şirketler tarafından verilen vize hizmetini, bizde özel firmalarla anlaşarak indirim yapılmasını sağladık. Bakın biz odamıza sürekli aidat veriyoruz ama bize sadece borç mesajları geliyor. Hizmet gelmiyor. Biz insanların iyi gününde, kötü gününde, cenazesinde, yönetim olarak katılmak istiyoruz. Çünkü biz aynı gemideyiz.  Üyelerimizden 11 Şubat 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan Kongremize katılmalarını rica ediyoruz.” Dedi.

 120 total views,  2 views today

Next Post

Meriç Ziraat Odası İzmir Fuarını fethetti

Başkan ERGİN; Üyelerimize Hizmetlerimiz Devam Edecek Meriç’ li çiftçiler geçtiğimiz Pazar günü İzmir’ de düzenlenen Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın 4. büyük fuarı olan AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılarak sektördeki son gelişmeleri yerine inceledi. Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer ERGİN, fuarın üreticiler için verimli geçtiğini belirtti. Meriç Ziraat Odası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp