Meriç İlçesine bağlı Nasuhbey Köyünde bulunan Kara Hızır Baba Mesire Alanında Köylere Hizmet Götürme Birliği 2020 yılı 1. Olağan Meclis Toplantısı İlçe Kaymakamı Ekrem Güngör başkanlığında 21 Köy Muhtarı ve 2 İl Genel Meclis Üyesinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meriç-kaymakamlığı3-1024x683.jpg

Toplantıda İlçe Kaymakamlığı Köylere Hizmet ve Götürme Birliği tarafından 2019-2020 yılı içerisinde yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmalar, KÖYDES Projeleri aktarılırken köylerimizin sorunları Kaymakamımız Sayın Ekrem Güngör tarafından dinlenerek talepleri alındı.


Toplantının ardından Kaymakamımız Sayın Ekrem Güngör, Belediye Başkanları, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Daire Amirleri ve Muhtarların katılımlarıyla sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde öğle yemeğine geçildi.
Program sonunda Meriç Kaymakamı Ekrem Güngör, Protokol Üyeleri ile birlikte Trakya Kalkınma Ajansına sunulup kabul edilen “Geçmişten Geleceğe Yeşil Dünya” isimli proje çerçevesinde yapımı tamamlanan Nasuhbey Köyü Mesire Alanını gezerek, türbeyi ziyaret ettikten sonra katılımlarından dolayı Protokol Üyelerine teşekkür ettiler.