“Ne kadar hizmet etsek azdır”

admin

Muhtarlar Derneği hizmet binası açılışında konuşan Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Muhtarlarımıza ne kadar hizmet etsek azdır” dedi. Edirne Belediye Başkanlığı tarafından yaptırılan Şükrüpaşa Mahallesi’ndeki Edirne Muhtarlar Derneği binası törenle açıldı. Törene Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, CHP Milletvekili Recep Gürkan ve mahalle muhtarları ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

2014_02_01 muhtarlar derneği açılış (55)

Açılış öncesi konuşma yapan Şükrü Paşa mahalle muhtarı ve Dernek Başkanı İrfan Tasmalı, Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye teşekkür ederek, şunları söyledi: “Edirne’de bulunan 24 mahalle muhtarı olarak, mahallemizin bütün taleplerinde ve önerilerinde belediye başkanımız Hamdi Sedefçi her zaman bizlerin yanında olmuştur. Edirne’mizin her geçen gün daha da modernleşmesine katkı sağlamak için biz muhtarlarla her zaman diyalog halinde kalarak, bizlerin fikirlerini de almaktadır. Halkını seven ve önemseyen bir belediye başkanı olduğunu her zaman göstermiştir. Bizler Edirne’nin her sokağını bilen tecrübeli bir belediye başkanı ile çalışmaktan dolayı mutluyuz ve şanslıyız.

2014_02_01 muhtarlar derneği açılış (63)

Dernek binamızın yapımını gerçekleştiren Edirne Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçi’ye bu anlamada da, sadece şahsım değil, Edirne’deki 24 mahalle muhtarımız adına da ayrıca çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki dönemde de Başkan Hamdi Sedefçi ile omuz omuza çalışmaya devam edeceğimize inancımız ve desteğimiz tamdır.”

2014_02_01 muhtarlar derneği açılış (65)

Muhtarların mahalle halkının her türlü sorunu ile ilgilendiğini ve halka en yakın kişiler olduğunu söyleyen Başkan Sedefçi, “Bu nedenle muhtarlarımıza ne yapsak azdır. Onlar halkın gerçek temsilcisidir. Muhtarlarımıza bu güne kadar destek verdik bundan sonra da vereceğiz. Edirne’mize hizmetlerin en iyisini sunmak adına mahalle muhtarlarımızla birlikte sürekli diyalog halindeyiz. Burada açılan Dernek binamızın muhtarlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Muhtarlarımızla birlikte Edirnemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Ayrıca, Dernek içinde belediyemiz tahsilât bürosu da yer aldı ve halkımız şehir merkezine gelmeden ödemelerini burada yapacak.” dedi.

2014_02_01 muhtarlar derneği açılış (46)

Milletvekili Recep Gürkan, “Edirne Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçi’nin Edirne sevgisini bilmekteyim. Şehrine âşık bir belediye başkanıyla çalışmaktan dolayı bizler de mutluyuz. Kentini bilen, kentinin her türlü sorunu karşısında hızlı hareket ederek, ekibiyle anında müdahale eden Başkanımız Hamdi Sedefçi’ye başarılar diliyorum. Ve mahallesini en iyi bilen, günün 24 saatinde vatandaşlarına yardımcı olmak için çabalayan muhtarlarımıza da teşekkür eder, başarılar dilerim. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin emeği ile yapımı gerçekleştirilen yeni muhtarlar derneği binasının da hayırlı olmasını dilerim.” dedi. Konuşmalardan sonra ise muhtarlar derneği binasının açılışı yapıldı.

2014_02_01 muhtarlar derneği açılışkpk

 

 

 

 

 121 total views,  2 views today

Next Post

Kınalı Kuzulara Asker Düğünü

Proje tanıtımının ardından halkla bütünleşmeye devam eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 2 Şubat 2014 Pazar gecesi Yeniimaret semtinde düzenlenen toplu asker düğününe katıldı. Türk geleneklerinde askerliğin çok önemli bir olay olduğunu ve kutsal kabul edildiğini vurgulayan Günşen, “Kınalı kuzularımız orada nöbet tutarken bizler burada güvende […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp