Neşe ve Kuzey’in mutlu günü

admin

Edirne’nin tanınmış avukatlarından Zeki&Serpil Geliş çiftinin oğlu Kuzey ile Ayşe&Nazmi Alptekin çiftinin kızı Neşe Edirne Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah salonunda, düzenlenen nikah töreninde ömür boyu mutluluklarını sürdürmek için birbirine evet dedi.

Edirne Belediye Kültür Merkezi ve Nikah Salonunda gerçekleşen nikah törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, çiftin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

Neşe ve Kuzey çiftinin nikahını Belediye Başkanı Recep Gürkan kıydı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 94.yılını kutladığımız bu günde, genç çiftin nikahını kıymaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Gürkan, Neşe ve Kuzey Çiftine ömür boyu mutluluk dileyerek, düğün hediyesi olarak onlara Mustafa Kemal Atatürk’ün “NUTUK” kitabını hediye etti.

Nikah töreninden sonra, Başkan Gürkan genç çiftle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Nikah törenine katılan davetliler Neşe ve Kuzey çiftini tebrik ederek, bu mutlu ve anlamlı günde onların sevincine ortak oldu. Biz de Edirne Ajans Ailesi olarak Neşe ve Kuzey çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

 867 total views,  2 views today

Next Post

CUMHURİYET COŞKUSU'NA YAĞMUR ENGEL OLMADI

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından Cumhuriyetin kuruluşunun 94. yıldönümü nedeniyle Saraçlar Caddesi’nde düzenlenen konsere yağmur engel olmadı. Edirneliler cumhuriyet coşkusunu Edip Akbayram ve Hüseyin Turan ile yaşarken, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Cumhuriyet en çok kadın ve kızlarımızın zaferidir, Cumhuriyet en çok da onlara lazımdır” dedi. Ünlü sanatçı Edip Akbayram ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp