Newlife Sporium’dan bulunmaz fırsat

admin

Newlife Sporium Sağlıklı Yaşam Merkezi  halkımıza bugüne kadar benzeri olmayan  bir  araba kazanma fırsatı sunuyor,

DSC_1691

 

09.09.2013 tarihinden başlayıp 28.02.2014 tarihleri arasında Son teknoloji ile donatılan Sağlıklı yaşam merkezine bir yıl üye olacak kişiler son model lüks araba kazanma şansı yakalayacak.

Üstelik bunda  kişi sınırı da yok. Kısaca sağlık merkezimize  bu süre içinde 100 kişi dahi üye olsa son model araba bu 100 kişi arasından noter huzurunda halka açık yapılacak çekilişle sahibini bulacak.
DSC_1712

 

NEZİH BİR ORTAMDA SPOR İMKANI

Spa’dan dinlenme alanlarına, kapalı alan basketboldan masa tenisine, pilates spinning tae-bo gibi grup egzersiz aktivitelerinin de bir arada olduğu ferah ortamda spor yapma imkanı bulacak olan bireyler aynı zamanda  KDV ve ÖTV gibi ekstra bir harcama yapılmadan 2013 model anahtar teslim bir araba kazanma şansı da yakalayacaklar.

DSC_1696

 

Newlife Sporium Genel Müdürü H. Basri Akdoğan yaptığı açıklamada: “ kuruluşumuzun 1. yılına özel gerçekleştirdiğimiz bu kampanya ile hareketsizliğin arttığı, obezitenin çağımız hastalığı olduğu bu dönemde Edirne’miz insanlarını spor ve sağlıklı yaşama teşvik etmek amacı ile böyle bir kampanya düzenliyoruz”  dedi

 723 total views,  2 views today

Next Post

Döner Kavşağın Kapatılmasına Vatandaşlar Tepkili

Eski cami önündeki döner kavşağa cami istikametinde girişin kapatılması sürücü esnafların tepkisine neden oluyor. Eğer kapatılacaksa bu giriş yolunun neden yapıldığı sorusu yönelten sürücüler bu kavşaktan dönecek araçlar yollarına devam etmek için Gazimihal’e kadar gitmek zorunda kalacak veya  Üç Şerefeli Cami yanından Ziraat Banması önünden dönerek  yollarına devam edecekler.Bu yol […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp