Nice Mutlu Yıllara EDİRNE AJANS…

admin

Bugün Aynı Zamanda BİZİM GÜNÜMÜZ…

2009 yılında kurduğumuz Edirne Ajans, yazılı ve sesli basında bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor…
Geriye baktığımızda 4 yılı geride ne de çabuk bırakmışız farkında bile olmadan… Öncelikle bugüne kadar bizimle beraber çalışan değerli basın mensubu çalışma arkadaşlarımıza, özverili çalışmalarıyla Edirne Ajans Medya Grubunu bu günlere getirdikleri için teşekkür ediyorum.
İlk olarak 2009 yılında kurduğumuz Edirne Ajans LTD.ŞTİ. ile yerel bir radyo’nun işletmeciliğini 3 yıl boyunca sürdürerek ticaret hayatına merhaba dedik. Azimle karalılıkla yeniliklerin peşinde olduk ve yatırımlara sürekli devam ettik. 1 Mart 2010 tarihinde kurduğumuz EDİRNE AJANS MATBAASI ve 08 MART 2010 tarihinde (Dünya Kadınlar gününde) ilk sayısını çıkardığımız EDİRNE AJANS GAZETESİ ile yazılı basında ve matbaacılık sektöründe bizde varız dedik.
Büyük Önder Atatürk’ün söylediği gibi “Bir toplum aynı gayeye bütün kadınları ve erkekleriyle beraber yürümezse ilerlemesine ve medenileşmesine teknik bakımdan imkân, ilmi bakımdan da ihtimal yoktur” sözünden yola çıkarak, Gazetemizin sahiplerinin de bayan olması bize bu mutlu günde aynı anda iki sevinci yaşatıyor.

IMG_3071 Gazetemizin Sahipleri (A.Nilay ENGİN – Şeyda AKKAN)
Edirne Ajans Medya Grubu olarak yine 2010 yılında Edirne’nin ilk ve tek bölgesel radyo istasyonu olan köklü kuruluş RADYO SU A.Ş.’yi tüm haklarıyla bünyemize katarak sesli basında da emin adımlarla ilerlemeye devam ettik.

Matbaacılık sektöründe bünyemize kattığımız DİJİTAL ÇIKTI Makinesi, Kaşe Yapma Makinesi gibi Matbaa aletlerini de bünyemize katarak matbaacılık alanında da kaliteyi sunma adına çalışma alanımızı daha da genişlettik.

Yine çıkardığımız dergi yayınlarımızla Edirne’de dergi yayıncılığına farklı bir yön getirdik. Özellikle spor alanında yayınladığımız SPOR CENNETİ EDİRNE dergimizle Edirne’de spor da gösterilen önemli başarıları okurlarımızla paylaştık. Bunun yanında; Okullarımızı Tanıyalım, İlçelerimizi Tanıyalım, Kırkpınar Özel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, gibi yılda 1 kez yayınlanan dergi yayınlarımız ile de kamuoyunun takdirini toplamaya devam ettik.
Teknolojiyi yakından takip eden Edirne Ajans Medya Grubu; internet ortamında bünyesinde bulunan www.edirneajans.com Haber portalı, www.edirnedespor.com spor sitesi, ve www.edirneajans.tv video haber sitesi ile İnternet ortamında ve adımıza kayıtlı (facebook, twitter vb. ) sosyal ağlar üzerinden dünyanın 4 bir yerinde bulunan okurlarına bölge de olup biten tüm gelişmeleri en güncel haliyle anı anına iletmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

HAKAN_necmi

Yeni projeleri gerçekleştirmek için sürekli çalışan ve emin adımlarla yeni bir yıla giren EDİRNE AJANS Medya Grubu, bünyesinde çalışan ekip arkadaşları ile beraber siz değerli okurlarımıza, dinleyicilerimize, sevgili esnafımıza, Kamu-kurum ve kuruluşlarımıza, bizim bu günlere gelmemizde emeği geçen ve aramızda olmayan değerli çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. NİCE MUTLU YILLARA…

DSC_0816

Edirne Ajans Medya Grubu Adına
Şirket Müdürü / Necmi ENGİN

 194 total views,  2 views today

Next Post

SAĞLIK BAKANI DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU’NUN “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” MESAJI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kadınların daha fazla eşitlik, daha fazla kalkınma, daha huzurlu yaşam ve daha fazla saygı özlemlerini dile getirdikleri birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır. Böyle bir gün dolayısıyla kadın sorunlarına ve sorunların çözümü konusunda beklentilere bakıldığında kadınların daha eşitlikçi ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp