Nuray Sayarı, gönül elçisi oldu

admin

Kişisel gelişim Uzmanı ve Astrolog Nuray SAYARI Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün Gönül Elçisi oldu.

Nuray Sayarı, gönül elçisi oldu (2)

 

 

 

 

 

 

 

Tut Elimi Edirne Derneği tarafından organize edilen sabah kahvaltısında Edirnelilerle bir araya gelen Nuray SAYARI “Çocuklarımız bizim için çok değerli, her çocuk en iyi şartlarda yaşamalı ve en iyi yerlere gelmelidir” dedi. Koruma ve Bakım altındaki çocukların aile şefkatine kavuşması için Koruyucu Aile sisteminin önemine değinen SAYARI Edirnelileri çocukların elinden tutmaya ve Koruyucu Aile olmaya davet etti. Yazmış olduğu kitabından elde edeceği geliri de çocuk evlerinin ihtiyaçları doğrultusunda harcanmak üzere Tut Elimi Edirne Derneğine bağışlayacağını belirtti.

Nuray Sayarı, gönül elçisi oldu (1)

 

 

 

 

 

 

 

Trakya üniversitesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen sabah kahvaltısına Tut Elimi Edirne Derneği üyeleri ile birlikte Edirne Valisi Sayın Dursun Ali ŞAHİN, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet YÖRÜK, Trakya Üniversitesi Rektörü Yener YÖRÜK,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ’ ın yanı sıra çok sayıda Edirneli katılım gösterdi.

Nuray Sayarı, gönül elçisi oldu (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Gönül Elçisi olan Nuray SAYARI’ ya İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ tarafından Teşekkür Belgesi verilerek, Koruma ve Bakım altındaki çocukların ihtiyaçlarının giderilmesi ve çocukların Aile şefkatini yaşamaları için çalışan Tut Elimi Edirne Derneği üyelerine teşekkür edildi.

Nuray Sayarı, gönül elçisi oldu (3)

 198 total views,  5 views today

Next Post

MHP Seçim Bürosu'nda hummalı çalışma

MHP Milletvekili Adayları, İl ve İlçe Başkanlıkları 7 Haziran 2015 te yapılacak olan 25.Dönem Milletvekili Seçimleri için Saraçlardaki seçim bürolarında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim Bürosunda gazetemize konuşan Edirne MHP 2.Sıra Milletvekili Adayı Avukat Şennur Yıldırım şunları söyledi.               MHP ‘nin Tüm Milletvekili […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp