ODA BAŞKANI’NDAN ŞÖFÖRLERE UYARI

admin

Soforler-Odasindan-oruclu-suruculere-uyari_1313504512 652. Kırkpınar etkinlikleri öncesi açıklama yapan Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç, Kırkpınar’ın Edirneliler için düğün bayram olduğunu  belirterek Bu tarihi etkinliğini tanıtımında  şoför esnafına  büyük görevler düştüğünü belirtti.

Şoför arkadaşlarının  Kırkpınar süresince birer  turizm elçisi gibi  çalışmaları gerektiğini, ulaşımda gelen konuklara  kolaylık  sağlamalarını  kentin tanıtımında ön planda yer almaların gerektiğini  belirterek şunları kaydetti” Böyle önemli bir organizasyonda meslektaşlarımıza,şoför esnafı arkadaşlarımıza   çok önemli görevler düşüyor.

BİR TURİZM ELÇİSİ GİBİ ÇALIŞMALIYIZ,

Bir hafta süresince Edirne’mize Kırkpınar nedeniyle   yerli ve  yabancı binlerce misafirimiz  gelecek. Şehrimize  gelen konukların bizlerden  mesleğimizle ilgili istenen taleplerini eksiksiz yerine getirmeliyiz.

Bir adres sorulduğunda en doğru şekilde tarifini  yapmalı, bir Edirneliye has nezaketi ve saygıyı göstermeliyiz. Böylece gelen konuklar memleketlerine gittiklerinde Edirne’den edindikleri olumlu intibalarını  kendi yörelerinde de anlatır.

Edirne’mize duyulan ilgi ve sevgi  artmış olur. Böylece Edirne’ye gelen turist sayısı  artar. Bu konuda  şoför esnafımız ön planda tutmalı kentimize zarar verebilecek duruma meydan verilmemelidir. .Arkadaşlarımızın bu görevi yeterince yerine getireceği inancındayım” dedi.

 173 total views,  2 views today

Next Post

BORSA YÖNETİMİ TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ

   Edirne Ticaret Borsası yönetimi Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyarete   Edirne Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Başkan Yardımcısı Ferudun Çatalçekiç, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Efgan Döşlüoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Eray Karaca hazır bulundu.   Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp