Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğinde, hızla artan rekabet ortamında mal ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren üyelere destek olmak üzere ETSO Tarafından Edirne Ticaret İl Müdürlüğü Organizasyonunda ‘TİCARETTE İLETİŞİM VE ÇEVRE BİLİNCİ’ eğitimi düzenlenecek. Esnaf Odaları Birliğine bağlı Oda üyelerinin de katılacağı TİCARETTE İLETİŞİM VE ÇEVRE BİLİNCİ’ eğitiminde Ticaret İl Müdürü Mahmut Altun konuyla ilgili bilgilendirici açıklamalalar yapacak.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı etso-toplantı-2.jpg

Konuyla ilgili ETSO Tarafından yapılan açıklamada; “Son yıllarda ilimize gelen yerli ve yabancı turistlerin sayısında artış yaşanmakta, farklı beklentilerde istek ve ihtiyaçları olan müşterilerin sayısı hızla artmaktadır. Rekabetin bu kadar yoğunlaştığı ve müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğu mal ve hizmet sektöründe müşteri ilişkileri giderek artan bir öneme sahiptir.
Eğitimimizin amacı; müşteriler arasındaki farklılıkları anlamak ve bu farklılıklara göre müşterilere yönelik stratejiler geliştirmek, doğru müşteri ilişkileri yönetimiyle mal ve hizmet işletmelerinin müşterileriyle uzun dönemli ve kârlı bir değişim ilişkisi kurabilmeleridir.
Bu kapsamda 26 Kasım 2019 Salı günü 18:30 – 20:30 saatleri arasında Odamız toplantı salonunda düzenlenecek eğitime katılım ücretsiz olup eğitim sonunda sertifika verilecektir. Eğitime katılım ile ilgili Odamız AB ve Dış İlişkiler Bölümü (Tel: 0284 225 10 14 Dahili: 121, meliketatli@etso.org.tr ) ile irtibata geçilebilir.” denildi.