Ödül Rekortmeni Resim Sergi

admin

Fotoğraf Sanatçısı Behiç Günalan tarafından Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD) bünyesinde ‘Fotoğraflıyorum’ atölyesinin sergisi önceki gün açıldı. Sergide yer alan fotoğrafların çeşitli yarışmalarda 136 farklı ödül aldığı belirtildi.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) fuayesinde açılan sergiye Vali Yardımcısı Salih Altınok, Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ve çok sayıda davetli katıldı. Serginin açılış konuşmasını gerçekleştiren Behiç Günalan, sergilenen fotoğrafların birçoğunun çeşitli yarışmalarda altın madalyadan sergilemeye kadar toplamda 136 ödül aldığını belirtti.

Sergiye katılan Vali Yardımcısı Salih Altınok, toplum olarak en çok ihtiyaç duyulan konuların başında sanatın geldiğini ifade ederek, “Görsel sanatlar demek insanın baktığını görebilmesi, çevreye daha duyarlı olması, yaşadığı çevreyle daha ilgili olması, yaşadığı kentin sorunların daha başka gözle bakabilmek demek” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ise, Edirne Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya her zaman destek verdiklerini, bundan sonra da vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Serginin gezilmesinin ardından Vali Hasan Duruer’in de katılımıyla sergideki fotoğraflar, sunu şeklinde katılımcılara izletildi.AW000737

 144 total views,  2 views today

Next Post

23. Muhasebeciler Haftası Törenle Kutlandı

Her yıl 1-7 Mart  tarihleri arasında kutlanan “Muhasebeciler Haftası” nın 23.sü Edirne’de  kutlandı.        TÜRMOB  çatısı altında örgütlenen, ülke genelinde ki 76 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası ile 8 Yeminli Mali Müşavir odasına kayıtlı,90 bin meslek mensubu,17 bin stajyer,büro çalışanları ve aileleriyle birlikte sayısı 500 bini geçen  muhasebe camiası çeşitli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp