Öğrenciler ve Veliler “Babamla Zem Zamanı” programında buluştu

admin

Edirne Fatih Koleji’nde bu yıldan itibaren uygulanmaya başlanmış olan Zenginleştirilmiş Eğitim Modelinin (ZEM) fark dersleri çerçevesinde; Akıl Oyunları, Görsel Algı, Düşünme Becerileri ve Üretkenlik derslerini öğrencileriyle işliyorlar. Kullanılan materyalleri, oyunları ve orijinal çalışmaları, öğrenciler babalarıyla oynamaları ve uygulamalarını hedefleyen Edirne Fatih Koleji, Öğrencilerini ve velilerini, BABAMLA ZEM ZAMANI programında buluşturdu.

fatih koleji

17 Mayıs Cumartesi günü 1. ve 2. sınıflar babaları ile kahvaltı yaptıktan sonra; 3. Ve 4. Sınıflar babaları ile öğle yemeği yedikten sonra okulun fuaye alanında, Zem modelinde kullanılan materyalleri tanıma fırsatı buldu. Çocukları ile neşeli vakitler geçiren veliler, Okulun orijinal çalışmalarını çocuklarından dinlediler. Üretkenlik dersi çerçevesinde yapılan 3 boyutlu maketlerin sergisini gezme imkanı bulan veliler, Fatih Koleji öğrencilerinin ne kadar yetenekli olduklarını bir kez daha görmüş oldular.

fatih koleji (1)

BABAMLA ZEM ZAMANI programı babaların çocuklarıyla her dersten en az bir oyun seçip oynamasıyla son buldu.fatih koleji (2) fatih koleji (3)

 

 

 242 total views,  2 views today

Next Post

Kurtlar Vadisi'nin Ömer Babası Edirne'yi Beğendi

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar’ın ( Necati Şaşmazın) babası rolünü canlandıran Emin Olcay bir takım ziyaretler için Edirne’ye geldi. Edirne’ye eşi Hayat Olcay ile gelen Emin Olcay Selimiye Camii ve Edirne protokolünü ziyaret ettikten sonra Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği 2. Başkanı Arif Meriç’i ziyaret etti. Uzun […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp