Öğrencilerden Bedensel Engelli Vatandaşlara Destek

admin

50. Yıl İlkokulu öğrenci kurulunun, 2-B sınıfı öğretmeni Şükran Bölükbaşı’nın rehberliğinde Ekim ayında başlatmış oldukları mavi kapak toplama kampanyası ile altı ay gibi bir sürede yaklaşık beş yüz kilogram kapak toplayarak Bedensel Engelliler Derneğine törenle teslim etti.

Kampanya ya rehberlik eden 50. yıl 2-B sınıfı öğretmeni Şükran Bölükbaşı yaptığı konuşmada, anasınıfı, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine kampanya ya duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. Bölükbaşı ayrıca okulda kitap toplama kampanyasında yürüttüklerini belirtti.

Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Dilek Kaynak’ta başta kampanyaya rehberlik eden Şükran Bölükbaşı’na ve öğrencilere, engelli insanlara ve doğaya katkılarından dolayı teşekkür etti. Kaynak öğrencilerimizi bu tür kampanyalara destek vererek sürdürmelerini istedi.

Törende, elde edilen gelirle alınan tekerlekli sandalye ihtiyaç sahibi bir öğrencinin ailesine teslim edildi.CIMG0071

 192 total views,  5 views today

Next Post

Bahar Geldi Turist Sayısı Arttı

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte Edirne turist akınına uğradı. Otobüslerle kentimize gelerek gün boyu tarihi ve turistlik yöreleri gezen turistler Edirne’ye hayran kalarak memleketlerini dönüyorlar. İstanbul’dan Edirne’yi ziyaret için geldiklerini belirten vatandaşlar.”Edirne günden güne güzelleşen ve modernleşen bir kent. Tarihi çarşılarına ve mimar Sinan’ın ustalık eserim dediği Selimiye Camisine hayran kaldık. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp