Öğretmenler gününde Kızılay’dan ziyaret

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

24 Kasım Öğretmenler günü olması dolayısıyla Geleceğin aydınlık nesillerini yetiştiren öğretmenlerimizi TÜRKKIZILAYI Edirne Şube Başkanlığı ve Edirne TÜRKKIZILAYI Gençlik kolları olarak bizlerde unutmadık ve Edirne Emekli Öğretmenler Derneği’ni ziyaret ettik dernekte TÜRKKIZILAYI Gençlik Kollarımız, dernek başkanı ŞEREF BALKAN ve Emekli öğretmenler ile uzun uzun sohbet etti.

kızılay-ziyaret

Dernek Başkanı ŞEREF BALKAN bu Anlamlı günde Edirne TÜRKKIZILAYI Şube Başkanlığı ve GENÇLİK Kollarının bu ziyaretinden Mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Genlik kollarımız ayrıca öğretmenlerimize birer çiçek hediye ettiler. Ayrıca Edirne Kızılay Şube Başkanı KADİR ÇAKAY ve Yönetim Kurulu üyeleri tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladılar.


kızılay-ziyaret (1) kızılay-ziyaret (3) kızılay-ziyaret (4)

 

 109 total views,  5 views today

Next Post

Metin Feyzioğlu “biz kutup yıldızıyız”

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Bir otelde basın toplantısı düzenleyen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu Ülke sorunlarına değindi. İktidarın kendi hoşuna gidecek toplantılara hoşgörü ile baktığını belirten Feyzioğlu sözlerini şöyle sürdürdü; “Toplantıların böyle alkışlamak olarak düşünülürse bunda bir kez daha düşünmek gerekir. Toplantı ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp