Öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanı

admin

Öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanı (2)

 

 

 

 

 

 

2015-2016 Eğitim ve öğretim yılının başlaması en çok öğretmenleri heyecanlandırıyor. Öğretmenler yeni öğretim yılının başlamasıyla öğrencilerine kavuşuyor. Mesleklerinin en güzel yönünün öğrenciler ile bir araya gelip ,geleceğin güvencisi olan gençlerin istikballerini garanti altına almalarına ve Atatürk’ün belirttiği muasır medeniyet seviyesine ulaşmalarına katkı sağlamak olduğunu ifade eden öğretmenler, “ öğretmenler ülke geleceğini belirlenmesinde başarılı nesillerin yetişmesinde en önemli unsurdur.

Öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi koşullarda olursa olsun öğretmenlerimiz bu görevlerinin bilinci içindedir. Velilerimizin evlatlarının emin ellerde olduğunun bilinci içinde olmalarını ve öğretmenlerine güven duymalarını bekliyoruz. Veli, öğrenci ve öğretmenin el birliği içinde olması eğitimde başarının artmasını sağlar. Bu birlikteliğin zedelenmemesi gerekir. Öğrencilerimizin de eğitim öğretim süresinde derslerine azami özen gösterip başarılı olmaları, bizler için mutluluk kaynağıdır.

Öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Onların başarıları için öğretmenlerimizin ne gerekiyorsa yapacağına inanılmasını istiyoruz. Eğitim ordusunun ülkenin geleceğini şekillendiren başarılı nesillerin yetişmesini sağladığını akıldan çıkarmamalıyız. Bu duygularla öğrencilerimize eğitim ve öğretimde başarılar dileriz” değerlendirmesinde bulundular.

Öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanı (4)

 134 total views,  5 views today

Next Post

Kardeş ülke Tataristan’a doğru

                Bugüne kadar yaptığı etkinliklerle beğeni kazanan Türkiye’nin yüz akı sivil toplum kuruluşlarının başında yer alan Türkiye Yazarlar Birliği, yöneticileri, Türkçenin ses bayrağını varlığını bu kez kardeş ülke Türk Cumhuriyetlerinden Tataristan’ın başkenti Kazan’da dalgalandıracak. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan T. Üniversitesi Balkan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp