OĞUZ TEKİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY LIĞINI AÇIKLADI

admin

IMG_1265 oğuz tekin  Havsa Belediye Başkanı Oğuz TEKİN C.H.P. İlçe Binasında dün saat: 14.00’da Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıkladı. TEKİN:”Görev yaptığım süre içerisinde katılımcılığa ve parti içi yoldaşlığa ben ve Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımla gerekli hassasiyeti göstererek ve her geçen gün daha büyük istek ve gayretle Cumhuriyetimizin, ülkemizin geleceği ve ilçemiz için üstlendiğimiz büyük göreve dört elle sarıldık. Cumhuriyet Halk Partisinin çok büyük bir aile olduğu bilinci ve hassasiyetiyle davrandık. Her zaman şunu hatırladık, hatırlattık bugün bulunmakta olduğumuz unvanlar bizim meziyetlerimizden çok partimizin bizlere verdiği şereftir, onurdur.

Her zaman Cumhuriyetin ve Cumhuriyet Halk Partisinin emrinde ve hizmetinde olacağımı bütün kalbimle bir kez daha tekrarlıyorum.

2009 yılında devraldığım Belediye Başkanlığı görevini Havsa halkının verdiği büyük destekle perçinleyerek bugüne dek sürdürdüm. Görev süremin son gününe kadar da Havsa’ya hizmet etme, ilçe insanıma verdiğim sözleri yerine getirmek üzerine aynı şevk ve heyecanla çalışmalarımı sürdüreceğim. Halkla birlikte, halkın içinde, Havsa’ya mekansal olarak daha konforlu, yaşamsal olarak daha özgür ve onurlu bir modern ilçede nefes aldırmak üzere yapacağımız daha çok şey olduğu inancımla, 2014 yılı Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimlerde belirlenecek Havsa Belediye Başkanlığı görevine bir kez daha talibim.

Havsa Belediye Başkanlığı için adaylığımın en güzelini hak eden ilçemize, en iyisine layık halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

 

 88 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE YEMEK KÜLTÜRÜ ÖN PLANA ÇIKACAK

                         ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt,yaptığı yazılı açıklamada, Selimiye Camii ve külliyesinin UNESCO “dünya miras listesine dahil edilmesiyle Edirne’nin ulusal ve uluslararası tanınırlığı artmış ve gözle görülür bir şekilde ziyaretçi akınına uğradığını belirterek şunları kaydetti”. Ülkelerin ve kentlerin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp