Oğuz Tekin “Sandıktan çıkmadan seçim tahmini yapılmaz”

admin

Havsa’da bir açılış törenine CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayı Tuncay Aytın ile birlikte katılan Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin Seçim çalışmaları konusunda açıklamalarda bulundu.

havsa oğuz tekin röportaj tuncay aytın

Tekin, Halkın tercihi ile bu seçimi kazanacağı inancında olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; “Seçimin son haftasına giriyoruz. İkinci dönem seçimime hazırlanıyoruz. İlçemizdeki bütün işyeri ve evleri geziyoruz. Bütün büyüklerimizin ellerini öpüyorum. Vatandaşlarımın desteklerini bekliyorum. Halkımız görev yaptığım 5 yıllık çalışmalarımdan gerçekten mutlu. Bu nedenle Havsa halkımızdan bir dönem daha yetki talebinde bulunuyoruz. Halkımız bu talebimizi gayet olumlu ve sıcak karşılıyor. Bu arada kahve çalışmalarımız da devam ediyor. Havsa’daki diğer belediye Başkan adaylarımızla ilişkilerimiz gayet seviyeli şekilde sürüyor.

havsa oğuz tekin röportaj

Diğer arkadaşlarımız da ilçemizin güzide insanları. Burada aday olan iki aday arkadaşımla ben çocukluk arkadaşıyız. Bu göreve hepimiz şehrimize en iyi hizmet etmek için talip olduk. Bu seçimde son kararı ilçe halkımızın takdirine bırakıyoruz.

havsa oğuz tekin röportaj tuncay aytın2

Bilindiği gibi açılmaya seçim sandığı ile oynanmayan futbol maçının sonucunu bilmek mümkün değil fakat en azından tahmin yapılabiliyor. Biz bu tahminlere göre geçen dönemde yaptığımız olumlu çalışmalar sonucu oy oranımızdan bir şey kaybetmiş görünmüyoruz. Yaptığımız istatistiklere göre başarılı olacağımızı umuyorum. Yine de sandıktan çıkmadan bir şey söylemek doğru olmaz. Ben diğer aday arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi

ARDA “ BU SEÇİMDE HALKIN BİZE BÜYÜK İLGİSİ VAR”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Naci Arda, mahalli seçimlerle ilgili konuşmasında Şu anda Havsa ilçesinde seçim atmosferinin yoğun bir şekilde sürdüğünü belirterek şunları kaydetti: “ İlçemizde geçmiş dönemlere oranla çok değişik bir seçim yaşanıyor. Bu seçimde halkın bize karşı gösterdiği teveccüh en üst safhada Sizi şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Biz Havsa’da kesinlikle seçimi kazanıp halkımızın izniyle AK Belediyeciliğin getireceği hizmeti Havsa’ya getireceğiz. Biz burada belediye başkanlığı döneminde yapacağımız yararlı hizmetler sonunda halk bizi bırakmayacaktır.

havsa Naci Ardaröportaj

Havsa’da bu seçim öncesi sessiz bir çoğunluk var. Bunların içinde CHP’liler de var AK Parti ve Saadet partililer de var. Bunlar ortamı izliyorlar. Bu seçmenlerimiz yavaş yavaş tercihlerini belirlemeye başladılar. Bunların bize olan teveccüh artarak devam ediyor. Bu ilgi 30 Martta belli olacaktır. Bu demek değildir ki, biz seçimi çalışmalarımızı noktaladık.

Bunun aksine her gün çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Arda, Havsalı Belediye Başkan Adaylarının barış ortamı içinde örnek alınacak bir seçim çalışması sürdürdüğünü, üç belediye başkan adayının çocukluk arkadaşı olduğunu belirtti. Arda, konuşmasının sonunda İlçesinin belediyecilik hizmetlerinden mahrum kaldığını söyledi.

SERDAROĞLU “HAVSA’YA EN İYİ HEZMETİ BİZ GETİRECEĞİZ”

havsa Sedat Serdaroğlu  röportaj

Havsa ilçesinin MHP’li Belediye Başkan Adayı Sedat Serdaroğlu seçim çalışmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında partisinin bu seçimde çok iddialı olduğunu belirterek şunları kaydetti; 2Bundan önceki seçimde diğer belediye başkan adayı arkadaşlarımız çok vaatlerde bulundu. Vaat ile haya üzerine kurulu bir propaganda yaptılar Bunlar sonunda sadece hayal olarak kaldı. Biz MHP olarak vatandaşlarımıza gerçekleri söylüyoruz. Biz belediyelerin iyi yönetilmediğini belirterek tüm bunları çözecek olanın da bizler olduğunu belirtiyoruz. Allah izin verirse de 30 Mart seçimleri ile yönetimi almayı düşünüyoruz. Serdaroğlu Havsa’da üç belediye Başkan adayının ayni mahalleden olduğunu. AK Parti adayının akrabası CHP adayının ise mahalle arkadaşı olduğunu kaydetti. Yakın arkadaş oldukları için seçimlerin huzur içinde geçtiğini ifade etti

 

 

 

 371 total views,  2 views today

Next Post

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu RADYO SU'da Canlı Yayına katılıyor

Edirne’nin görüntülü yayın yapan tek radayo istasyonu 92,2 MHZ RADYO SU biribirinden değerli konukları canlı yayında hem dileyicileri hem de izleyicileri ile buluşturmaya devam ediyor..  Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu 25 Mart Salı Günü (bugün)  saat: 16:00’da Radyo su’da canlı yayına katılacak. Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri YALIN’ın sunacağı “GÜNDEM […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp