OKUL BAŞLIYOR DERGİMİZE BÜYÜK İLGİ

admin

Edirne Ajans Gazetesi tarafından okulların eğitim ve öğretime açıldığı ilk gün yayımlanan “OKUL BAŞLIYOR” dergimiz öğretmen ve velilerin büyük beğenisini kazandı. Okulların yeni eğitim ve öğretime başladığı sabah kent merkezi ve ilçelerdeki okullara mülki amir ve belediyelere dağıtımı yapılan dergiyi inceleyen vatandaşlar öğretmen ve veliler böyle bir kültürel hizmeti nedeniyle gazetemizi kutladıklarını belirttiler.

DSC_1126

 

OKUL BAŞLIYOR dergimizin içeriğinde Edirne Valimiz, Hasan Duruer.Milli Eğitim Müdürümüz,Hüseyin Özcan,Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve eğitim uzmanlarının eğitim ve öğretim konusunda görüşleri yer alıyor. Şükrüpaşa İlkokulunda 2013-2014 Eğitim ve öğretim yılı töreninin yapıldığı saatlerde protokol mensupları ile öğretmen ve velilere dağıtımı yapılan dergimizi tören sırasında inceleyen protokol mensupları ve eğitim uzmanları Edirne Ajans Gazetesinin eğitim için çok yararlı bir hizmet yapması nedeniyle kutladıklarını belirttiler.

DSC_1076

 

Dergimizi internet ortamında;  http://www.edirneajans.com/okull_dergisi2/default.html linkinden okuyabilirsiniz.
DSC_1110 DSC_1106    ,
DSC_1079  
DSC_1080
DSC_1105

DSC_1077

DSC_1111

DSC_1076

 

 163 total views,  2 views today

Next Post

TERZİ: “BU YIL SERTİFİKALI TOHUM KULLANIMINDA ARTIŞ VAR”

Dr.Turgut Terzi: “Sertifikalı tohum üreten kuruluşlara duyulan güvenin artması, devlet desteklemeleri, ve sertifikalı  tohum kullananların daha kaliteli  ve yüksek verimli üretim yapmaları nedeniyle her geçen yıl sertifikalı  buğday tohumuna ilgi artıyor”       Terzi Tarım Firma Yetkilisi Dr.Turgut Terzi, Sertifikalı tohumun yararları ile ilgili açıklamasında, şunları kaydetti: “ 2013-2014 buğday […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp